26 січня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
    Локачі  

  tel_doviry

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

   З 01 жовтня 2019 року запроваджено монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних послуг (постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №373 "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі" (зі змінами) ).

  Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими можливостями, захисту їх гідності, прав і благополуччя. В цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин до людей з особливими потребами ставлення, як до людей з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

  З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до різних форм насильства в Україні проводиться щорічна акція «16 днів проти насильства». 

       Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

  Вівторок, 30 липня 2019 15:14

  Протидія торгівлі людьми

  Щороку 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, дітей і чоловіків з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

  Відповідно до «Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321 (далі - Порядку) особи з інвалідністю, діти з інвалідністю по зору та слуху за бажанням мають право на виплату компенсацію за самостійно придбані спеціальні засоби для спілкування та обміну інформацією.

  З першого жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.  Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, через Ощадбанк.  Для цього АТ «Ощадбанк» вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Інформація  про мобільні телефони  має бути внесена до Єдиного державного  автоматизованого реєстру  осіб , які мають право на пільги.

          30 травня 2019 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з  числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

  23 травня 2019 року в приміщенні навчально-методичного центру профспілок м.Луцька відбувся тренінг «Виявлення, ідентифікація та соціальний супровід осіб, які постраждали від торгівлі людьми». Тренінг організований громадською організацією «Волинські перспективи» спільно з департаментом соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації.

       У 2019 році Уряд встановив розміри щодо  виплати разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”  

  Адресна соціальна допомога є одним з основних інструментів подолання бідності, тому для соціальної підтримки малозахищених верств населення у нашій державі реалізуються програми державної соціальної допомоги та житлових субсидій. Основне завдання органів  соціального захисту населення — забезпечення адресності надання допомоги та цільового використання коштів державного бюджету. 

  ослуга з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня” надається для підтримки батьків (усиновлювачів), опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною до трьох років;

     Надана можливість користування сервісом щодо купівлі пільгового проїзного документу через мережу Інтернет.

  В районі діє районна робоча група із питань легалізації зайнятості населення, яка здійснює рейди-обстеження суб’єктів господарювання, з метою виявлення фактів використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин. До складу зазначеної робочої групи входять представники органу виконавчої влади, державної податкової інспекції, управління Пенсійного фонду України, Головного управління Держпраці в області, центру зайнятості, управлінь соціального захисту населення.

  Понеділок, 18 лютого 2019 12:26

  Оздоровлення та відпочинок дітей

  Розпорядженням голови Локачинської райдержадміністрації № 318 від 03.08.2018року «Про передачу функцій щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей» з вересня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Локачинської райдержадміністрації було передано повноваження щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки за рахунок бюджетних коштів у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» та державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» до управління соціального захисту населення Локачинської райдержадміністрації.

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua