14 липня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Цивільний захист

  АРХІВ НОВИН

  « Липень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
    Локачі  

  tel_doviry

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

  kir

  Середа, 04 вересня 2013 16:49

  Суспільно-політична ситуація

  Суспільно-політична ситуація

  в Локачинському районі у квітні 2014 року

  1. Загальна інформація про районні організації політичних партій.

     У квітня органами виконавчої влади забезпечувалась реалізація державної внутрішньої політики в області. Зокрема, постійно здійснювались аналіз та оцінка суспільно-політичних процесів, акцій протесту та конфліктоутворюючих чинників, що могли викликати громадський резонанс і впливати на загострення суспільно-політичної ситуації у регіоні. Окрім того, оцінювалась  реакція політичних сил та громадськості області на діяльність Кабінету Міністрів, місцевих органів влади, Верховної Ради України.

     Станом на 1 квітня 2014 року  у районі зареєстровано 66 районних осередків організацій політичних партій.

     Як і у попередньому місяці, партійно-політичне життя району у квітні не відзначалося високим рівнем активності.. Найбільш активними в районі залишаються районні осередки  ВО «Свобода»,  «Батьківщина» та «Удар».

  Активну передвиборчу агітацію до позачергових президентських виборів виборів проводять   районні осередки ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та «Удару».

        4 квітня 2014 року розпорядженням №454/2014-рп виконувача обов’язків Президента України Олександра Турчинова головою Локачинської районної державної адміністрації призначеноОльгу Лінник.

        9 квітня голова облдержадміністрації  Григорій Пустовіт представив новопризначеного голову районної державної адміністрації Ольгу Лінник громадському активу району

        12 квітня в районі пройшов єдиний день інформування населення. Під час єдиного дня інформування обговорили «Антикризовий пакет» Прем᾽єр-міністра України А.Яценюка. Розглянули також Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яку ухвалив уряд.

  12 квітня в районі відбувся День довкілля. В населених пунктах організовано проведення весняного озеленення та благоустрою, спрямованих на покращення стану довкілля.

  Працівники райдержадміністрації та районної ради на чолі з головами районної державної адміністрації Ольгою Лінник  прибрали прилеглу до установи територію, висадили дерева та квіти.

  17 квітня виповнилось 132 роки від народження, видатного політичного діяча, історика, соціолога, публіциста, теоретика українського консерватизму, одного з засновників Української демократично – хліборобської партії Вячеслава Казимировича Липинського. Щороку в Затурцях проходять заходи біля могили Липинського які супроводжуються вшануванням пам’яті видатного земляка із покладанням квітів до пам’ятника відомому фундаторові української національної ідеї початку ХХ століття.

  Година пам’яті розпочалася з виконання національного гімну України старшокласниками місцевої загальноосвітньої школи. Почесними гостями події стали заступник голови обласної ради Ігор Гузь та заступник голови облдержадміністрації Микола Собуцький. Які в своїх промовах відзначили титанічний вклад Вячеслава Казимировича в формування української державності. До промови також було запрошено голову Локачинської райдержадміністрації Ольгу Лінник та голову районої ради Василя Демидюка і завідуючого музеєм-садибою Вячеслава Липинського в селі Затурці Віталія Кушніра. На завершення слова вдячності за вклад в національно-патріотичне виховання підростаючого покоління пролунали від директоа ЗОШ І-ІІІ ступеня імені В.Липинського.

  22 квітня голова райдержадміністрації Ольга Лінник взяла участь у сходах селян Марковичівської сільської ради.

  Громада заслухала звіт сільського голови Федора Нижника про роботу сільського голови та виконавчого комітету сільської ради у 2013 році.

  Загалом, зусилля сільради спрямовані на створення умов для належного функціонування закладів освіти, культури та надання населенню якісних послуг. Особливу увагу приділив доповідач нагальним проблемам, що існують на сьогодні та перспективам розвитку населених пунктів сільської ради.. Серед них: якісне водозабезпечення мешканців питною водою, несанкціоновані сміттєзвалища, ремонт доріг, важка екологічна ситуація, пов’язана з діяльністю Локачинського газового промислу.

  Звертаючись до місцевої громади, голова райдержадміністрації Ольга Лінник привітала усіх з світлим святом Великодня, акцентувала увагу на резервах наповнення місцевого бюджету, зокрема, це і збільшення орендної плати за землю до законодавчо встановлених 3% від нормативно-грошової оцінки землі, легалізація робочих місць всіх працюючих у заготівельній, торгівельній галузях, що також дозволить соціально захистити найманих працівників. Ольга Костянтинівна окреслила напрямки своєї роботи на питаннях боротьби з корупцією, економії бюджетних коштів, підтримки сільгоспвиробників, виплати кредиторської заборгованості за збереження молодняку ВРХ, вирощування високовагового молодняку та цілий ряд інших

  Не оминули учасники зборів і цілий ряд земельних проблем – кваліфіковані відповіді на усі підняті питання надав начальник районного відділу Держземагантства Сергій Турелик.

  Активно підтримали обговорення члени громади щодо об’єднання у єдиний комплекс місцевих початкової школи та дошкільного навчального закладу, яке б дозволило надавати вищий рівень освітніх послуг, забезпечити школярів гарячим харчуванням, а також зацікавити батьків і дітей навчанням у рідному селі. Більшість членів громади підтримали пропозицію сільського голови про об’єднання у єдиний комплекс місцевих початкової школи та дошкільного навчального закладу

  26 квітня 1986 року – одна з найтрагічніших дат в історії людства: на четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції за 110 кілометрів від столиці України Києва, майже в центрі Європи, сталася аварія, яку обґрунтовано кваліфікують як найбільшу в світі техногенну й екологічну катастрофу. Зупинити активне виверження радіоактивних речовин із зруйнованого реактора вдалося лише до кінця травня 1986 року ціною масового опромінення тисяч ліквідаторів.

  В Локачинському районі проживає 327 осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ; І категорії – 7 осіб, ІІ - 17 особи, ІІІ – 128, VІ- 1 особа , 3 вдови, 171 потерпіла дитина даної категорії.

  Відповідно до ЗУ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», надаються пільги та компенсації. У 2013 р. профінансовано коштів на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 133,1 тис. грн., пільг на медичне обслуговування – 13,7 тис. грн., пільг на ЖКП

  ( природній газ, електроенергія, водопостачання, ) – 17,9 тис. грн., пільг на послуги зв’язку – 2,1 тис. грн., пільг на тверде паливо – 2,5 тис. грн. Оздоровлено протягом 2013 року четверо ліквідаторів І та ІІ категорій, 5 дітей у складі групи та видано 1 путівку на оздоровлення для матері та дитини.

  30 квітня за участі начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих підприємств та організацій, селищного та сільських голів відбулось обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. Керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Бернадський охарактеризував зміни, які запропоновано внести до Основного ЗаконуУкраїни, закликав присутніх взяти активну участь в обговоренні та вносити свої пропозиції з метою створення сучасної системи управління в державі.

  2. Інформація про діяльність громадських організацій у районі.

        У районі зареєстровано 21 громадська організація, легалізовано 10 громадських організацій та зареєстровано 9 сільських громадських організацій..

   

  3. Повідомлення про існуючі конфліктоутворюючі чинники.

        Конфліктоутворюючі чинники, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі, відсутні.

  4. Підсумкова оцінка суспільно – політичної ситуації та аналітичні висновки.

   

        Суспільно – політична ситуація протягом квітня залишалась стабільною і  не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

  5. Участь народних депутатів України, депутатів обласної ради, відомих та впливових особистостей у суспільно- політичному житті району.

   

        Народні депутати України в районі не перебували.         

  6. Анонс найважливіших суспільно – політичних подій на наступний місяць.

   

        1-2 травня – Міжнародний день солідарності трудящих, Свято весни і праці;

           9 травня – День перемоги над нацизмом в Європі;   

        11 травня – День Матері;

        18 травня – День пам’яті жертв політичних репресій; 

        Заходи, які проводились в районі протягом квітня, відображені на сторінках районної газети «Селянське життя», на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

  Переглядів 3203 Останнє редагування Середа, 21 травня 2014 14:20
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua