16 липня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Цивільний захист

  АРХІВ НОВИН

  « Липень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
    Локачі  

  tel_doviry

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

  kir

  Середа, 04 вересня 2013 16:48

  Освіта

  ДОВІДКА

  про  роботу  відділу освіти за 2017 рік

        

    Дошкільна освіта

  Для реалізації конституційних прав дітей дошкільного віку на доступ до  якісної дошкільної освіти в районі функціонує мережа   дошкільних навчальних  закладів (29).   На початку 2017 року функціонувало  5 ДНЗ із коротривалим перебуванням дітей.

   Завершено капітальний ремонт та урочисто відкрито з 01 вересня 2017 року відновлений дошкільний навчальний заклад  «Зернятко» в с.Крухиничі, який розрахований на 20 дітей.

  В травні 2017 року  Зубильненський    дошкільний  навчальний заклад був переведений на короткотривалий режим в зв’язку зі  малою чисельністю дітей.

   В  закладах дошкільної освіти  здобувають освіту  827 дітей віком від 3 до 6 (7) років. Усі діти старшого дошкільного віку  100 % охоплені організованою дошкільною освітою на базі дошкільних закладів.  За статистичними даними вікові групи перевантажені, на 100 місцях виховується 133 дитини.

  Із січня місяця 2017 року  функціонує   дошкільний навчальний заклад  із короткотривалим перебуванням дітей на базі ЗОШ І-ІІ ст..с.Тумин, яка призупинила діяльність із 01.09.2016р.

   

  Загальна середня освіта

  Право громадян на отримання базової та повної загальної середньої освіти  до вересня  2017 році забезпечували 29 загальноосвітніх шкіл. З них: 12 шкіл І-ІІІ ступеня, в тому числі 1 школа-гімназія, та 11 шкіл І-ІІ ст.;  6 шкіл І ступеня, в тому числі  1 НВК «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад».

   Із 04  вересня 2017 року рішенням Локачинської районної  ради функціонує опорний навчальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- гімназія, який  було  утворено на  базі  Локачинського НВК та  Дорогиничівської ЗОШ І ст., яка  стала філією новоствореного   навчального закладу.

  Станом на 01.09.2017 року  навчається  у школах району 2440 дітей.  Це  на 43 учня  більше, ніж у  минулому році.

  Як і в минулому навчальному році менше  100 учнів навчається у таких  навчальних закладах    І-Ш ступеня, як у  Бубнівській, Замличівській, Колпитівській, Конюхівській, Холопичівській. Немає  11-го класу у ЗОШ І-ІІІ ст..с.Павловичі

  Серед закладів І-ІІ ступеня найменшими за чисельністю  учнів  залишаються школи  сіл  Білопіль ( 38 учнів), Линів (32 учні). Кількість учнів  шкільного відділення НВК «ЗОШ Іст.-ДНЗ с.Марковичі» є найменшою серед усіх шкіл  І ст. і становить  10  учнів.

   В зв’язку із малою наповнюваністю класів  у багатьох школах введена  індивідуальна форма навчання. Найбільший відсоток охоплення учнів індивідуальною формою  навчання  спостерігається  у  ЗОШ  І-ІІ ст.с.Білопіль, Заячиці  та Линів.  Індивідуальне навчання  для 4-х учнів 11 класу  введене у Бубнівській ЗОШ І-ІІІ ст. Загалом по району таких дітей 124.

  Станом на 01.09.2017 р. організоване  індивідуальне  навчання  для  8  дітей з особливими потребами, а також введене  інклюзивне  навчання  для  3 учнів, які навчаються у НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» та  1 учня у Холопичівській  ЗОШ І-ІІІ ст.

  Обдаровані діти

  У  районі проводиться систематична робота щодо виявлення та підтримки обдарованих учнів. Створено банк даних талановитої  молоді, до складу  якого входять учні – переможці районних, переможці та призери обласних предметних олімпіад, учасники Всеукраїнських олімпіад, переможці І, призери ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, переможці районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів, змагань, турнірів.

  За результатами участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад у 2016-2017н.р. 13 дітей є переможцями цих олімпіад  (ІІІ-і місця) із 10 предметів, це дещо менше, ніж у минулому році (було 14 з 11 предметів).

  У 2016-2017н.р., порівняно з минулим роком, відзначається значне покращення результативності участі в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН – 9 призових місць, з них: одне І-е, три ІІ-х і п’ять ІІІ-х місць.

  У конкурсі-захисті взяли участь 11 учнів із двох навчальних закладів, а саме: із Локачинського НВК - 9 учнів, із Затурцівської ЗОШ – 2 учні. Призові місця розподілились таким чином: Локачинський НВК – 7 місць, 3атурцівська ЗОШ І-ІІІст. - 2 місця (ІІІ-і). Найуспішнішим був захист роботи Нероди Софії в секції «журналістика» (вчитель Бойко Олена Анатоліївна), яка виборола І-е місце, що дало їй можливість взяти участь у ІІІ-у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту, на якому вона також зайняла І-е місце.

  Школярі Локачинського НВК взяли активну участь у 7-ми обласних турнірах (юних математиків, фізиків, хіміків, біологів,  географів, істориків та журналістів ). Біологи, географи, хіміки, журналісти та фізики вибороли – ІІІ-ті місця, а 4-и учні (двоє з географії та по одному з біології та фізики) у складі команд від МАНу взяли участь у Всеукраїнських турнірах, де вибороли призові місця (географи –ІІ-е, біологи та фізики – ІІІ-і).

           Позашкільна освіта

  Система позашкільної освіти включає в себе  районний  Будинок школяра  і дитячо-юнацьку спортивну школу. Всього в  районному Будинку школяра  працювало 57  різнопрофільних  гуртків, з них 28 гуртків працювало на базі загальноосвітніх шкіл району, в яких  нараховувалося 567 вихованців. Крім того,  у  4 філіях ДЮСШ займаються 202 дитини. Вихованці районного Будинку школяра є постійними учасниками різноманітних обласних та Всеукраїнських конкурсів, де займають призові місця.

          Створення та модернізація навчально-матеріальної бази

  Пріоритетним завданням для відділу освіти залишається вдосконалення матеріально-технічної та навчально-методичної бази закладів освіти, створення якісних умов для навчання й виховання дітей. До початку 2017/2018 навчального року в усіх навчальних закладах проведено поточні й капітальні ремонти будівель, упорядковано спортивно-ігрові майданчики й прилеглі території, відремонтовано огорожі. Об'єм  запланованих  робіт  повністю  виконано.

  У 2017 році з метою економії енергоносіїв проведено заміну паливних котлів у ЗОШ І-ІІІст.с.Колпитів, Конюхи, ЗОШ І-ІІст.с.Линів.

  Головним завданням у 2017 році було вирішення питань раціонального використання бюджетних коштів, зокрема на заробітну плату, оплату енергоносіїв, активного залучення спонсорської допомоги на утримання освітніх закладів.

  У 2017 році:

   проведено заміну віконних та дверних блоків у ЗОШ сіл Бубнів, Хорів, Зубильне, Старий Загорів, у ДНЗ сіл Холопичі, Маньків, у районному Будинку школяра.

  здійснено капітальний ремонт покрівлі в дошкільному навчальному закладі смт. Локачі та с.Дорогиничі, у ЗОШ сіл Кисилин (корпус № 2), Холопичі (корпус № 2), Озютичі, Старий Загорів та спортзалу Маньківської школи, у районному Будинку школяра.

  утеплено фасад школи в с.Дорогиничі та НВК в с.Марковичі.

  проведено реконструкцію систем теплопостачання із встановленням котлів у дошкільному навчальному закладі  та загальноосвітній школі в с.Затурці,

  проведено реконструкцію систем теплопостачання у загальноосвітніх школах в селах Зубильне, Конюхи, Линів,

  замінено котел у загальноосвітній школі  села Колпитів.

                     Оздоровлення.

  Значна увага райдержадміністрації  була приділена оздоровленню  та відпочинку дітей .

   У ДП «УДЦ «Молода гвардія»  оздоровлено  - 6 дітей ( 4  дитини із  11 дітей оздоровлювалася  у ДПУ «МДЦ «Артек» .

   У 2017 році     як  альтернативна  форма   організації  дозвілля   школярів    були   організовані 23  мовні  табори, у які було залучено до 500  учнів. У НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» поряд із мовним табором  організовано  літню наукову школу. НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія»  взяла   участь у проекті Go Camp 2017  і  у  їхньому  мовному  таборі тренером працював волонтер з Єгипту.

  25 дітей пільгових категорій оздоровлювалися   у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку  «Світанок» (с.Дачне Ківерцівського району). 

  Також 21 учень, які стали переможцями конкурсів та олімпіад обласного та  всеукраїнського рівня, відпочивали у міжнародному дитячому центрі «Артек- Буковель».

  Значну допомогу у оздоровленні та відпочинку дітей надали християнські табори, у них відпочило 210 дітей.

   До  організації літнього оздоровлення  дітей  долучилась також районна профспілка працівників освіти, 7 дітей відпочивали у таборі «Супутник». Також школярі  оздоровлювалися в санаторіях галузі  охорони здоров”я.

         Спортивно-масова робота.

  За   підсумками  2017 р. юні спортсмени Локачинської  дитячо-юнацької спортивної   школи  у Спартакіаді  школярів  Волині   зайняли 11  місце,  посівши наступні місця   у  таких видах спорту : ІІ місце   у  змаганнях  із баскетболу серед  юнаків,  ІІ місце-у змаганнях із футболу серед юнаків,  ІV місце  - із фут залу серед  дівчат.

      У змаганнях «Волинь спортивна» у таких видах спорту  як  баскетбол (юнаки) юні  спортсмени здобули 4 місце, баскетбол (дівчата)- 4 місце,  футбол (юнаки)- 4 місце. У підсумку- Локачинський  район  зайняв  8 місце серед 16 районів у змаганнях «Волинь спортивна».

        У   рейтингу виступів у 2017  році  Локачинська   ДЮСШ  із олімпійських видів   спорту  таких  як  баскетбол 3х3  серед юнаків  у віковій категорії 2001 р.н.  здобула  4 місце  та  серед  юнаків 2003 р.н. – 4 місце.

           Також відділом  освіти, молоді та спорту  були проведені спортивні змагання із футболу серед сільської молоді  району, присвячені Дню молоді та Дню незалежності, турнір із міні-футболу на Кубок пам”яті Андрія Бугайчука, турнір  із волейболу пам”яті  Г.Котушка.

  Переглядів 1443 Останнє редагування Понеділок, 02 квітня 2018 14:14
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua