12 грудня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
    Локачі  

  skype

  tel_doviry

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

  Середа, 04 вересня 2013 16:46

  Ринок праці, працевлаштування та професійне навчання безробітних

  Протягом   2017 року послугами служби зайнятості  скористалося 932 незайнятих трудовою діяльністю громадян, проти 900 осіб за  відповідний період минулого року.

  Активними заходами сприяння зайнятості населення у   поточному році охоплено 969 незайнятих громадян , що становить 104.0 відсотка від загальної кількості  шукачів роботи, які звернулись за послугами до Локачинського районного центру зайнятості.

  Чисельність громадян, які отримали  роботу за сприянням служби зайнятості з початку 2017 року становить 481 особу, проти 455 в минулому році, або 104,6 відсотка відповідно до  прогнозованих завдань Програми зайнятості населення, в тому числі  268 осіб, що мали статус безробітного, з них 92 особи, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню і не можуть конкурувати на рівних на  ринку праці  шукачів роботи. Сім безробітних осіб працевлаштовано на новостворені робочі місця із відшкодуванням роботодавцю єдиного соціального внеску. Звернулось 23 особи учасники АТО, їм надано статус безробітного, призначено матеріальну допомогу по безробіттю, охоплено профінформаційними та профорієнтаційними послуги, 21 особу даної категорії працевлаштовано,16 осіб приймали участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру, 6 з них навчались.  На кінець  2017 року на обліку у центрі зайнятості перебувало 10 осіб учасників АТО.

  Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 7 осіб в статусі безробітного. Розгортання підприємницької діяльності  безробітними  здійснювалось у  сільському господарстві та сфері обслуговування.

  За сприянням служби зайнятості  у    2017 році 151 безробітну особу направлено на профнавчання, що становить 100,6 відсотка від прогнозованих завдань на 2017 рік, рівень охоплення профнавчанням безробітних збільшився в порівнянні з минулим роком на 6% і становить   22,3 відсотка. Із загальної кількості безробітних осіб, що навчались –   стажування на виробництві пройшли 29 осіб за професіями:  пекар у ПП Лялюк І.С., кухонний робітник  у підприємця Гнатюк В.П., бармен у ПП Бугайчук Л.С., бухгалтер у Локачинській ЦРЛ,   продавець непродовольчих товарів, слюсар з ремонту автомобілів, менеджер (управитель із збуту) у ПП Максимюк Г.Г., агротехнік у СФГ Романюка І.М.  Рівень працевлаштування безробітних громадян після проходження навчання   становить 100 відсотків.

  За звітний період Локачинським районним центром зайнятості було укладено 271 договір на громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, що дозволило  323 безробітним громадянам отримати додатковий заробіток.  

  За підтримки Локачинської районної ради, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, дотичних служб і організацій на громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру направлено за рахунок коштів підприємств 191 особу: у ПП «Захід» - 76 осіб,   ПП «Фруктекспол» -22 особи, ФГ «Кочубеїв Лан»- 12 осіб ,   ТОВ СБЄ  «Україна Волинь » - 3 особи, ПП Гондра В.П. - 4 особи, ПП Пенкаля О.В. – 6,   ПП Грицюк А.М. -5, КП «Локачі Агробуд» -18 осіб та інші . Завдяки організації робіт такого характеру в районі проводились роботи по благоустрою населених пунктів, територій підприємств, впорядкуванню придорожніх смуг. Із загальної кількості укладених договорів лише 80 із сільськими радами, направлено 132 особи, що на паритетних засадах 50/50 фінансувалися з місцевого бюджету та Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття. Найкраще у цьому напрямку спрацювали   Крухиничівська, Затурцівська, Марковичівська, Озютичівська, Старозагорівська,   Заячицівська   сільські та Локачинська селищна ради. На жаль не передбачили коштів у місцевих бюджетах для  організації громадських робіт Колпитівська,   Конюхівська,   Зубильненська,    Привітненська  сільські ради.

    Станом на 01.01.2018 року на обліку в районній службі зайнятості перебувало 169  безробітних громадян. З них 81 особа (47,9%) – робітники, 58 (34,3%) – службовці, 30 (17,7%) – особи без професії. Із загальної кількості безробітних осіб  42,6% - жінки, 39,6% - молодь до 35років. Осіб що підпадають під 5% квоту і не можуть на рівних конкурувати на ринку праці – 61.

  В базі даних протягом     2017 року було зареєстровано 487 вакансій,  що  на 33 більше,  ніж у  минулому році. В результаті впровадження Єдиної технології  надання соціальних послуг та її функціонування, посилення персональної відповідальності досягнуто позитивної динаміки  до  минулого   року: термін укомплектування вакансій становить одинадцять днів.

  Головне завдання що стоять перед усіма службами району, прискорити  працевлаштування  безробітних і зменшити середню тривалість безробіття,    яка відповідала б практиці європейських країн,  де  вона в середньому становить 120 днів; станом на кінець звітного періоду  цей показник по   Локачинському районному центру  зайнятості становив 133 дні. 

  У співпраці з  Локачинською  державною адміністрацією, районною радою та іншими службами активно функціонують проекти «Зимова агрошкола», «Школа безпеки та порядку», «Школа підтримки культури та туризму». Проведено підсумкове заняття дев’ятого сезону та розпочата десятий сезон «Зимової агрошколи». Для учасників АТО та осіб, що мають бажання проходити контракту службу у збройних силах України щосереди проводяться семінари за участю представників військового комісаріату та Локачинського відділення міністерства внутрішніх справ, раз на місяць засідання клубу АТО.

   Для  взаємодії  між   службами   у Локачинському районному центрі зайнятості створене робоче місце для представника військового комісаріату.

  Для покращення якості надання соціальних послуг  шукачам роботи та прискоренню укомплектуванню вакансій служба зайнятості використовує електронні сервіси: електронна черга реєстрації безробітних, скайп-бесіди з роботодавцем,  відеорезюме  шукачів роботи.    

    Служба зайнятості району надає інформаційні та консультаційні послуги і зайнятому  населенню. На всі питання, з якими звертаються громадяни, а це в основному,  питання щодо працевлаштування, порядку реєстрації  в службі зайнятості,  навчання та перенавчання, роз’яснення законодавства про зайнятість, трудового законодавства, та інші – одержано кваліфіковані консультації та відповіді.

  І Н Ф О Р М А Ц І Я

        Про виконання завдань Програми зайнятості населення  Локачинського району на 2013 – 2017 роки за  2017  рік Локачинським      районним  центром зайнятості  

  з \п

  НАЗВА  ЗАВДАННЯ

   

  Завдання

  на

  2017 рік

   

  Фактичне

  виконання

   

   

  % виконання

  1.

  Працевлаштування

  незайнятого населення

  460

  481

   104.6

   

  Вт.ч. безробітних

  250

  268

   107.2

  2.

  Залучення до  громадських  та інших робіт тимчасового характеру

  310

  323

   104.2

  3.

  Професійне навчання

  150

   151

  100,6

  4.

  Виплата одноразової

  допомоги по безробіттю

  для організації підприємницької діяльності

  4

  7

  175,0

  5.

  Видано ваучерів для здобуття другої професії особам старше 45 років

  7

  0

  0

  6.

  Кількість осіб за яких здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцю

  9

  7

   77,7

  Переглядів 1763 Останнє редагування Понеділок, 02 квітня 2018 14:20
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua