Відомості про район Районна рада Місцеві ради  
   Сьогодні: 25.04.2014
 
 
Вітаємо Вас на Веб-сторінці Локачинської райдержадміністрації
   Новини
 Діяльність РДА
  Основні функції
  Голова РДА
  Заступники голови
  Місцезнаходження
  Структура
  Структурні підрозділи
  Вакансії
  Довідник телефонів та електронних адрес
  Графік прийому
  Порядок оскарження
  Державні закупівлі
  Плани роботи райдержадміністрації
  Публічна інформація
  РДА звітує
 Розпорядчі документи
  Розпорядження за 2014 рік
  Розпорядження за 2013 рік
  Розпорядження за 2012 рік
  Розпорядження за 2011 рік
  Розпорядження за 2010 рік
  Розпорядження за 2009 рік
  Розпорядження за 2008 рік
  Розпорядження за 2007 рік
  Розпорядження за 2006 рік
  Регуляторна політика
 Каталог послуг
  Громадянам України
  Юридичним особам
  Державним службовцям
  Міжнародній спільноті
  Порядок реєстрації
  Локачинське районне управління юстиції
  Адміністративні послуги
  Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
 РДА і громадскість
  Заходи за зверненнями
  Звернення в РДА
  Вимоги до звернення
 Прес-центр
  Новини
  Архів новин
  Заходи і події
  Виступи керівництва
  Державні ресурси
  Дозвільний центр
  Фінансовий контроль
  Інформаційний розвиток
  Євроатлантична інтеграція України
  Про Голодомор 1932-1933 років в Україні
  Запобігання проявам корупції
  Створення прийомної сім'ї
  Статистика і аналітика
  Відділ ведення Державного реєстру виборців
  Організаційно-кадрова робота
  Привітання
  Зайнятість населення
  Оголошення
  Управління соціального захисту населення інформує
  Проектна діяльність
  Спорт в районі
  70 річниця Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр
  Оздоровлення дітей
  Президентський кадровий резерв
  Локачинський РЦСССДМ
  Локачинська селищна рада
  Громадська рада
  Позитивний досвід роботи
  Реформи в Україні
  Головне управління держкомзему у Волинській області інформує
  Нацдержслужба України інформує
  Громадське опитування


sms565

24 квітня 2014

На Волині завдяки роз’яснювальній роботі з роботодавцями легалізовано 36 найманих працівників

У І кварталі 2014 року в рамках роз’яснювальної роботи щодо легалізації заробітної плати фахівці Міндоходів наполягли, щоб 28 волинських підприємців офіційно працевлаштували найманих працівників, – повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів у Волинській області. Відтак, 36 працівників отримали офіційне місце роботи та легальну заробітну плату.

Для місцевого бюджету ці заходи додали 17,4 тисячі гривень податкових надходжень.

«В ході зустрічей із підприємцями та керівниками волинських підприємств фахівці податкової служби та органів місцевого самоврядування постійно наголошують на важливості дотримання законодавчих вимог в оплаті праці. Офіційне працевлаштування та легальна зарплата – це не лише соціальні гарантії працівнику, але й завжди додаткові находження в бюджет». – зазначила заступник начальника ГУ Міндоходів у Волинській області Інна Степанюк.

За словами посадовця, фахівці Міндоходів в питанні легалізації працівників надають перевагу не контрольно-перевірочним заходам, а роз’яснювальній роботі.

Нагадаємо, що з перевірками до підприємців фахівці Міндоходів навідуються лише у випадку скарги на їх дії чи наявності ризикових операцій.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області23 квітня 2014

Орендна плата за землю відповідно за законодавства не може бути меншою як 3% від вартості частки(паю).

22 квітня Голова райдержадміністрації Ольга Лінник взяла участь у сходах селян Марковичівської сільської ради.

Громада заслухала звіт сільського голови Федора Нижника про роботу сільського голови та виконавчого комітету сільської ради у 2013 році.

Загалом, зусилля сільради спрямовані на створення умов для належного функціонування закладів освіти, культури та надання населенню якісних послуг. Особливу увагу приділив доповідач нагальним проблемам, що існують на сьогодні та перспективам розвитку населених пунктів сільської ради.. Серед них: якісне водозабезпечення мешканців питною водою, несанкціоновані сміттєзвалища, ремонт доріг, важка екологічна ситуація, пов’язана з діяльністю Локачинського газового промислу.

Звертаючись до місцевої громади, голова райдержадміністрації Ольга Лінник привітала усіх з світлим святом Великодня, акцентувала увагу на резервах наповнення місцевого бюджету, зокрема, це і збільшення орендної плати за землю до законодавчо встановлених 3% від нормативно-грошової оцінки землі, легалізація робочих місць всіх працюючих у заготівельній, торгівельній галузях, що також дозволить соціально захистити найманих працівників. Ольга Костянтинівна окреслила напрямки своєї роботи на питаннях боротьби з корупцією, економії бюджетних коштів, підтримки сільгоспвиробників, виплати кредиторської заборгованості за збереження молодняку ВРХ, вирощування високовагового молодняку та цілий ряд інших

Не оминули учасники зборів і цілий ряд земельних проблем – кваліфіковані відповіді на усі підняті питання надав начальник районного відділу Держземагантства Сергій Турелик.

Активно підтримали обговорення члени громади щодо об’єднання у єдиний комплекс місцевих початкової школи та дошкільного навчального закладу, яке б дозволило надавати вищий рівень освітніх послуг, забезпечити школярів гарячим харчуванням, а також зацікавити батьків і дітей навчанням у рідному селі. Більшість членів громади підтримали пропозицію сільського голови про об’єднання у єдиний комплекс місцевих початкової школи та дошкільного навчального закладу23 квітня 2014

На Волині анулювали 42 ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями

У переважній більшості випадків -31, дію ліцензії анулювали на підставі заяви роздрібних торговців, - повідомили в управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Волинській області.

Однак, 11 ліцензій анульовано через несплату представниками бізнесу щоквартального чергового платежу.

Разом з тим, у І кварталі 2014 року на Волині не зафіксували фактів продажу спиртного неповнолітнім особам. Такий стан справ відповідає загальнодержавним тенденціям, - кажуть у ГУ Міндоходів Волині.

За інформацією Міндоходів, зниження таких порушень більш ніж вдвічі відбулося загалом в Україні. Цей момент свідчить про зростання сумлінності роздрібних торговців.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу, який застосовується до суб’єкта господарювання, складає 6800 гривень.

Крім того, втратити ліцензію можна також за продаж алкоголю та тютюну у невизначених для цього місцях, несплату чергового платежу за ліцензію протягом 30 днів від моменту її призупинення, а також за заявою суб’єкта господарювання.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області23 квітня 2014

Підприємець-спрощенець не має права здійснювати ті види діяльності, що не зазначені в його облікових даних

Фізична особа – підприємець, котрий працює на спрощеній системі оподаткування, не має права здійснювати в межах підприємницької діяльності ті види діяльності, які не зазначені в його облікових даних, - наголошують у Головному управлінні Міндоходів у Волинській області.

Отож, у випадку, якщо фізична особа - підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності у межах обраних ним видів, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими ПКУ для платників податку - фізичних осіб. Ця норма передбачена п.177.6. ст.177 Податкового кодексу України.

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності - особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених п.297.1 ст.297 ПКУ, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених гл.1 р.ХІV ПКУ, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності (п.291.2 ст.291 ПКУ).
Пунктом 291.3 ст.291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що фізична особа - підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим гл.1 р.XIV ПКУ, та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному цією главою.

Довідково:

Підприємництво - це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку (ст.42 Господарського кодексу України).

Згідно з ст.42 Конституції України кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом.

Прес –служба ГУ Міндоходів у Волинській області23 квітня 2014

Антикорупційний «Пульс» став в нагоді 19 волинянам

З початку року на антикорупційний сервіс «Пульс» з Волині надійшло 19 дзвінків. В одинадцяти випадках громадяни інформували про перешкоди у поданні звітності чи процедурі реєстрації, - повідомили у секторі обслуговування платників податків ГУ Міндоходів у Волинській області.

Питання недосконалої роботи органів Міндоходів на Волині громадяни піднімали у 4 випадках і двічі ставили питання безпідставності чи недоцільності перевірок представників місцевого бізнесу.

Про ймовірні корупційні ознаки користувачі антикорупційного сервісу «Пульс» на Волині поінформували лише один раз. До речі. викладені факти в ході перевірки не підтвердилися.

Діяльність центру обслуговування платників стала підставою теж лише для одного звернення на «Пульс». До слова, нарікання на діяльність ЦОП теж виявилися безпідставними.

Як запевнили у секторі обслуговування платників податків ГУ Міндоходів у Волинській області, усі дзвінки на «Пульс» опрацьовуються у максимально короткі строки. Не більше як протягом трьох діб із часу звернення громадяни можуть розраховувати на зворотній зв’язок – інформацію про перевірку викладених фактів та, при потребі, заходи реагування.

Загалом роботу спеціального антикорупційного сервісу «Пульс» Міндоходів на Волині оцінюють досить позитивно, оскільки інформація безпосередньо від платників податків про недоліки сприяє вдосконаленню роботи органів Міндоходів та дозволяє оперативно реагувати на потреби платників податків, - наголошують у ГУ відомства в області.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області23 квітня 2014

У разі перевищення обсягу доходу платнику єдиного податку необхідно перейти на вищу групу

Платник єдиного податку першої групи, який у календарному кварталі перевищиви обсяг доходу, визначений для таких платників у п.291.4 ст.291 ПКУ, з наступного календарного кварталу за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку другої або третьої або п’ятої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.

У випадку, якщо платник єдиного податку другої групи, який перевищив у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у п.291.4 ст.291 ПКУ, в наступному податковому (звітному) кварталі за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку третьої або п’ятої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.

Якщо платник єдиного податку третьої групи, який перевищив у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у п.291.4 ст.291 ПКУ, у наступному податковому (звітному) кварталі за поданою ними заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку п’ятої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.

Всі вищезазначені платники до суми перевищення зобов’язані застосувати ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків і подати заяву не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу.

Не омине втрата статусу платників єдиного податку п’ятої групи, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у п.291.4 ст.291 ПКУ. Вони до суми перевищення також застосовують ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків і зобов’язані у порядку, встановленому гл.1 р.XIV ПКУ, перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених ПКУ.

Прес –служба ГУ Міндоходів у Волинській області23 квітня 2014

Про причини зростання цін на ліки та можливі чинники стабілізації цих процесів говорили сьогодні на оперативній нараді голови облдержадміністрації

Цінова ситуація на ринку ліків упродовж останніх тижнів викликала чимало нарікань від населення, адже вартість препаратів стрімко йшла угору. Про причини зростання цін та можливі чинники стабілізації цих процесів говорили сьогодні на оперативній нараді голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта.

Як повідомила завідувач сектору в області Державної інспекції України по контролю за цінами Вікторія Темчишина, основними причинами росту роздрібних цін на ліки в аптеках є ріст оптових закупівельних цін та збільшення грошового розміру торговельної надбавки.

Однак, вона наголосила, водночас розмір надбавки у відсотковому вимірі не перевищує граничнодопустимий, а тому підприємства працюють згідно з вимогами чинного законодавства.

Окрім того, за словами Вікторії Темчишеної, з 1 квітня 2014 року вводиться сплата ПДВ з операцій з постачання лікарських засобів. «Запровадження норми щодо сплати ПДВ також є чинником, який призводить до зростання рівня роздрібних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення», - підкреслила вона. Разом з тим, внаслідок різкого росту курсу іноземної валюти, найбільше подорожчали імпортні ліки.

Вітчизняні ж медпрепарати ростуть у ціні через збільшення вартості імпортної сировини, яка використовується у виробництві, та паливно-мастильних матеріалів.

Доповідачі також звертали увагу й на те, що на ринку ліків України загалом діє не більше п’яти великих підприємств-оптовиків, які мають змогу диктувати цінову політику. Виправити цю ситуацію можна лише на загальнодержавному рівні, оптимізувавши ринок. Органи виконавчої влади на місцях та органи місцевого самоврядування не мають дієвих важелів впливу, які б дозволили вплинути на зниження ціни ліків в аптеках, оскільки регулювання цін на лікарські засоби та визначення факторів які впливають на ціни, зокрема встановлення податків, мит та таке інше здійснюється виключно Кабінетом Міністрів України та Верховною Радою України.

Однак, зважаючи на складну економічну ситуацію в країні, суттєво зростають ризики погіршення ситуації зі здоров’ям населення в Держцінінспекції України нині обговорюється пропозиція щодо запровадження граничних цін на визначений МОЗ перелік найнеобхідніших соціальних ліків.

«Нині, на мою думку, відбувається чимало спекуляцій на ринку ліків. А мала б бути чесна ринкова конкуренція. Вищі органи влади вже працюють, аби врегулювати це питання й зробити ціни на життєво необхідні ліки доступними широким верствам населення», - зазначив голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

«Шукати важелі впливу необхідно, адже люди повинні купувати якісні ліки за прийнятними цінами», - підсумував голова облдержадміністрації.

Довідково:

На лікарські засоби та вироби медичного призначення включені до Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів), та Обов'язкового мінімального асортименту (соціально орієнтованих) лікарських засобів і виробів медичного призначення, визначеного Міністерством охорони здоров'я, при реалізації їх в роздрібній мережі визначено граничний розмір торговельної надбавки в залежності від розміру закупівельної ціни:

Закупівельна вартість до 100 грн включно 25%

Більше 100 грн до 300 грн включно 23%

Більше 300 грн до 500 грн включно 20%

Більше 500 грн до 1000 грн включно 15%

Більше 1000 грн 10%

Не підлягають регулюванню вітчизняні ліки вартістю до 12 грн.

Прес-служба облдержадміністрації

23 квітня 2014

Річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року – одна з найтрагічніших дат в історії людства: на четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції за 110 кілометрів від столиці України Києва, майже в центрі Європи, сталася аварія, яку обґрунтовано кваліфікують як найбільшу в світі техногенну й екологічну катастрофу. Зупинити активне виверження радіоактивних речовин із зруйнованого реактора вдалося лише до кінця травня 1986 року ціною масового опромінення тисяч ліквідаторів.

В нашому районі проживає 327 осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ; І категорії – 7 осіб, ІІ - 17 особи, ІІІ – 128, VІ- 1 особа , 3 вдови, 171 потерпіла дитина даної категорії.

Відповідно до ЗУ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», надаються пільги та компенсації. У 2013 р. профінансовано коштів на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 133,1 тис. грн., пільг на медичне обслуговування – 13,7 тис. грн., пільг на ЖКП

( природній газ, електроенергія, водопостачання, ) – 17,9 тис. грн., пільг на послуги зв’язку – 2,1 тис. грн., пільг на тверде паливо – 2,5 тис. грн. Оздоровлено протягом 2013 року четверо ліквідаторів І та ІІ категорій, 5 дітей у складі групи та видано 1 путівку на оздоровлення для матері та дитини.

Втім, Чорнобиль не минув. Він промовисто нагадує про себе щодня численними проблемами в різних сферах суспільства, у долі мільйонів людей, житті кожного з нас.23 квітня 2014

В районі розпочато виплату одноразової грошової допомоги ветеранам війни

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 квітня 2014 року № 102 "Деякі питання виплати у 2014 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань" в районі розпочато виплату одноразової грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня.

Розміри встановлюються наступним чином:

Категорія

Розмір у 2014 році

Інваліди війни I групи

2575,00

Інваліди війни II групи

2250,00

Інваліди війни III групи

2020,00

Інваліди війни I групи (колишні неповнолітні в’язні)

2575,00

Інваліди війни II групи (колишні неповнолітні в’язні )

2250,00

Інваліди війни III групи (колишні неповнолітні в’язні)

2020,00

Інваліди прирівняні до інвалідів війни I групи

2575,00

Інваліди прирівняні до інвалідів війни II групи

2250,00

Інваліди прирівняні до інвалідів війни III групи

2020,00

Учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та інвалідам війни II та III груп, яким виповнилося 85 років і більше.

2575,00

Учасники бойових дій, колишні неповнолітні (яким на момент ув׳язнення не виповнилось 18 років) в׳язням конц.таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків.

795,00

Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною

2575,00

Члени сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге

400,00

Учасники війни, колишні в’язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога.

145,0021 квітня 2014

В Воскресну ніч голова райдержадміністрації Ольга Лінник відвідала храм Святого Преображення Господнього у Локачах.

21 квітня голова районної державної адміністрації Ольга Лінник була присутня на службі у Свято-Преображенській церкви на Пасхальній службі. По завершенню служби настоятель церкви протоієрей Ігор Дружинець подякував всім за щиру молитву, вітав з пасхальними святами всіх християн. Слова глибокої вдячності протоієрей адресував тим, хто в цю ніч молилися воскреслому Ісусу Христу за спасіння українського народу. Від імені прихожан церкви Ігор Дружинець подякував Ользі Костянтинівні, за її увагу і пожертви для храму, побажав добрими справами і молитвами будувати мости всенародної української єдності.

У свою чергу голова райдержадміністрації висловила подяку настоятелю церкви за теплі слова та привітала всіх прихожан з наступаючим святом Світлого Христового Воскресіння. Особливо щирі побажання голова райдержадміністрації адресувала військовослужбовцям, які в ці складні часи несуть нелегку службу і боронять незалежність держави, закликала до молитви за них та за їхні сім’ї. Ольга Лінник в своїй промові вмовляла вірян бути милосердними й нероздільними, щоб з молитвою і лише спільно йти до світлого майбутнього України.18 квітня 2014

Вітання жителям району голови райдержадміністрації Ольги Лінник з Великодніми святами

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Від щирого серця вітаю вас з найвеличнішим святом усіх християн – світлим Воскресінням Христовим!

Цей день символізує перемогу добра над злом, вчить милосердю, терпінню, прощенню і примиренню, братерству та любові до ближнього.

Споконвіку свято Пасхи ми зустрічаємо із вірою та надією на краще майбутнє, на злагоду та мир в оселі, на добробут у державі.

Тож нехай здійсниться задумане, в кожен дім у святкові дні прийде і назавжди залишиться щастя, здоров'я, мир, затишок, взаєморозуміння та благополуччя. Хай не згасає у ваших серцях вогник добра і милосердя, любові і надії, світлих почуттів та добрих намірів.

Нехай Великдень завжди буде для вас невичерпним джерелом оптимізму й наснаги для повсякденної наполегливої праці в ім'я кращого життя кожної української родини.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

голова райдержадміністрації

Ольга Лінник18 квітня 2014

Вітання волинянам голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта з Великодніми святами

Дорогі волиняни!

Від щирого серця вітаю Вас із світлим Христовим Воскресінням!

Великдень для всього християнського світу є головним символом істинної жертовності і всепрощаючої любові. Воскресіння Христове спонукає нас задуматися над сенсом людського буття, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, люблячими.

У Пасхальні свята направимо наші спільні молитви на добрі справи, на відродження української нації і ствердження Української Держави! Лише сила та непохитність нашої віри відкриють нам шлях до успіху і процвітання.

Від усього серця бажаю Вам миру та затишку у рідному домі, злагоди та щастя у родинному колі, здоров’я та благополуччя. Нехай диво Воскресіння Христовогонаповнює радістю серця, а всепереможний дух надії спрямовує нас творити добро.Щоб Господнє Благословення оберігало нашу квітучу волинську землю та надихало нас на спільну працю задля сильного та заможного майбутнього рідної України!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

голова обласної державної адміністрації

Григорій Пустовіт17 квітня 2014

Година пам’яті до дня народження в селі Затурцях

Цьогоріч виповнюється 132 роки від народження, видатного політичного діяча, історика, соціолога, публіциста, теоретика українського консерватизму, одного з засновників Української демократично – хліборобської партії Вячеслава Казимировича Липинського. Щороку в Затурцях проходять заходи біля могили Липинського які супроводжуються вшануванням пам’яті видатного земляка із покладанням квітів до пам’ятника відомому фундаторові української національної ідеї початку ХХ століття.

Година пам’яті розпочалася з виконання національного гімну України старшокласниками місцевої загальноосвітньої школи. Почесними гостями події стали заступник голови обласної ради Ігор Гузь та заступник голови облдержадміністрації Микола Собуцький. Які в своїх промовах відзначили титанічний вклад Вячеслава Казимировича в формування української державності. До промови також було запрошено голову Локачинської райдержадміністрації Ольгу Лінник та голову районої ради Василя Демидюка і завідуючого музеєм-садибою Вячеслава Липинського в селі Затурці Віталія Кушніра. На завершення слова вдячності за вклад в національно-патріотичне виховання підростаючого покоління пролунали від директоа ЗОШ І-ІІІ ступеня імені В.Липинського.17 квітня 2014

Григорій Пустовіт: «Волинь об’єдналася, аби створити кримчанам хороші умови для проживання. Ці люди – у непростій життєвій ситуації, і ми маємо докласти усіх зусиль, щоб їм допомогти»

Усі родини, які приїхали на тимчасове проживання у Волинську область з Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, отримують необхідну допомогу від місцевої влади. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт у коментарі знімальній групі Волинського телебачення.

Зокрема, як розповів голова облдержадміністрації, на сьогодні до органів влади за допомогою звернулося 65 родин, а загалом це - 127 осіб. 32 родини проживають у Луцьку. У той же час, на урядову гарячу лінію надійшло 17 звернень, й усі питання були оперативно вирішені. Активно допомагають кримчанам і представники громадськість організацій краю.

«Всі обласні служби працюють злагоджено, до органів соціального захисту звернулося 17 кримчан, державні соціальні допомоги їм призначено. 24 пенсіонери вже безперешкодно отримують свої виплати, ще три справи опрацьовуються. Найближчим часом і цим людям виплачуватимуть їх пенсію. Проблем із переведенням соцдопомог чи пенсійних виплат немає», - розповів Григорій Пустовіт.

Голова облдержадміністрації також поінформував, що до центрів зайнятості регіону вже звернулося 19 осіб, семеро кримчан вже працевлаштовані.

«З батьками на Волинь прибуло 30 дітей: 19 з них вже навчаються у школах, 8 - влаштовано у дитсадки. Також люди отримують консультації у медиків, податковій інспекції, управлінні держкомзему, військкоматі», - зауважив Григорій Пустовіт.

Окрім того, голова облдержадміністрації повідомив, що в область з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь переїхало п’ять військовослужбовців, наразі вони проходять службу у військовій частині внутрішніх військ, дислокованій на території Волинської області.

«Волинь об’єдналася, аби створити кримчанам хороші умови для проживання. Ці люди - у непростій життєвій ситуації, і ми маємо докласти усіх зусиль, щоб їм допомогти. Якщо кримчани виявлять бажання залишитися на Волині, сприятимемо їм у придбанні власного житла», - наголосив Григорій Пустовіт.

«У нас ще чимало завдань. Одне з основних – створити реєстр вільного житла, яке в майбутньому може використовуватися як постійне та ще раз проаналізувати реєстр житла тих людей, які дали згоду тимчасово влаштувати родини кримчан», - зауважив він.

«Ми не повинні бути байдужими. Я прошу всіх керівників на місцях не залишатися осторонь, відвідати сім’ї, які приїхали з Криму, поспілкуватися з ними, дізнатися про їх потреби, допомогти облаштувати побут. Звертаюся й до волинян: давайте спільно допоможемо цим людям», - зауважив голова облдержадміністрації.

Григорій Пустовіт також подякував усім волинянам за допомогу кримським родинам. «Чужу біду наші краяни сприйняли як свою. І така щирість та відданість загальноукраїнської ідеї, що ми – єдина країна, єдина нація, сьогодні реально втілюється в життя на теренах нашої області».16 квітня 2014

Участь голови райдержадміністрації Ольга Ліниик у заходах присвячених Великодню

В Україні на сьогодні одним з пріоритетнх напрямків позашкільної освіти є виховання підростаючого покоління в дусі росту духовного багатства особистості, гуманізму, моральності та толерантності. В цьому мала можливість переконатися голова районної державної адміністрації Ольга Лінник, перебуваючи на передсвяткових заходах в будинку школяра.

Захід під гаслом «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки» був організований керівництвом районного будинку школяра селища Локачі. На святі були присутні працівники БШ, батьки та діти.

В рамках підготовки до пасхальних свят вихованці Локачинського районного будинку школяра разом з своїми педагогами презентували для огляду громадськості унікальну виставку писанок, які представлені в двадцяти особливих видах, що існують в Україні. Кожний задум втілений в життя постав як окремий витвір мистецтва юних талантів. Відбулось спілкування Ольги Костянтинівни з народним майстром педагогом-вихователем Оксаною Деревич, під час якого діти продемонстрували голові районної державної адміністрації свої здібності та вміння наносити візерунки на писанках, які за переказами мають свою чудотворну дію: додають сил, здоров’я та дарують благополуччя в родинному колі. Вихованці поділилися досвідом створення пасхальних сувенірів.

Під час зустрічі Ольга Лінник привітала юних гуртківців та їх вихователів районного будинку школяра з наступаючими Великодними святами і побажала надалі йти до нових звершень, радувати батьків і вчителів хорошими результатами від навчання, здійснювати свої мрії в славу України і її народу. Діти в свою чергу подарували керівнику райдержадміністрації спільно виготовлені писанки і сувеніри.16 квітня 2014 року

Волинська влада, виробники та переробники молока шукають шляхи утримання закупівельної ціни на молоко

Волинська влада, виробники та переробники молока зібралися сьогодні щоб обговорити ситуацію в молочній галузі краю. Адже за останньою інформацією, заготівельники почали знижувати закупівельну ціну на продукцію як від великих сільгосппідприємств, так і від населення, в середньому з 5,00 до 3,50 грн за літр та з 2,70 до 2,20 грн за літр відповідно.

Як зауважив голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт, усі сторони мають виробити спільну позицію та досягти компромісного рішення, аби в нинішніх умовах нестабільної економіки не втратити молочну галузь як таку.

Як розповів директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Горбенко, нині аграрії реалізують молоко практично на рівні собівартості його виробництва. Тому зменшення закупівельних цін є неприпустимим. Він розповів, що відповідно до розрахункових даних повна собівартість молока становить 3000-3700 грн за тонну у великих господарствах та 2,00-2,20 грн за тонну - в населення. «Волинь за даними статистики – одна з лідерів в державі за виробництвом молока, однак рівень закупівельних цін на нього – один з найнижчих серед інших областей», - зауважив Юрій Горбенко.

Представники переробних підприємств зниження закупівельної ціни на сировину аргументували перш за все нестабільною ситуацією в економіці, підвищенням цін на пальне, інфляційними процесами, скороченням ринків збуту та сезонним коливанням цін. Зокрема, як зауважив керівник ПП «Чортківсир» Арам Арутюнян, нині переробники не в змозі прогнозувати ситуацію. Тому все залежить від стану економіки в державі.

У свою чергу, волинські виробники молока, зокрема директор ТОВ «Прогрес» Анатолій Вітрук зауважив, що вищезазначені аргументи є непереконливими, адже ціна в магазинах на молоко зростає, водночас на сировину – падає. Тоді ж, за його словами, постають питання – хто на цьому заробляє і чи має місце змова переробників? На думку Анатолія Вітрука та його колег, економічних підстав для зменшення вартості сировини немає. «Ми маємо всі діяти солідарно, щоб вижити, зберегти тваринництво, а відтак – і робочі місця. Сільському господарству нині непросто, ціни на матеріали та пальне зросли чи не вдвічі, галузь працює на межі можливостей. Ми хочемо працювати по-партнерськи, тому просимо переробників навіть не підвищувати ціну, а хоча б стабілізувати її і втримати», - наголосив аграрій.

«Ми всі не повинні забувати, що є партнерами. І маємо враховувати інтереси один одного», - зауважив голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

«Переробник не повинен вирішувати поточні проблеми за рахунок виробника та селянина. Варто вести діалог, переговори, напрацьовувати спільне компромісне рішення. Ситуація в країні зараз - непроста, Російська Федерація закриває нам ринки збуту, підприємства мають збитки. Але, на мою думку, варто шукати альтернативу і переорієнтовувати експорт», - наголосив він.

Голова облдержадміністрації також підкреслив, що Антимонопольному комітету, та сільгоспінспекції необхідно чітко відстежувати стан цін на ринку молока, збирати інформацію й оперативно реагувати на усі звернення від волинян і не лише щодо молока, а пального, решти продукції.

У ході наради виробники та переробники прийняли рішення продовжити подальші перемовини в індивідуальному порядку.15 квітня 2014 року

Григорій Пустовіт: Волинь уже тривалий час активно користується перевагами свого сусідства з Європейським Союзом, наш бізнес має налагоджені партнерські стосунки з багатьма країнами ЄС

Волинь уже тривалий час активно користується перевагами свого сусідства з Європейським Союзом, наш бізнес має налагоджені партнерські стосунки з багатьма країнами ЄС. Про це повідомив голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт на прес-конференції для ЗМІ у рамках семінару “Торгівля з ЄС в рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі”, який відбувся у Луцьку за участь урядовців та іноземців.

“60% волинського експорту спрямовано в Європу. Коли ж підпишуть економічну частину Угоди, в тому числі, й про Зону вільної торгівлі, правила дещо зміняться, однак я впевнений, що саме наші підприємці розпочнуть ще активніше співпрацювати”, - наголосив Григорій Пустовіт.

“Сьогоднішній семінар дасть волинському бізнесу новий інструмент, інформацію, ознайомить з новими правилами гри, окреслить шанси та перспективи європейських ринків”, - підкреслив голова Волинської облдержадміністрації.14 квітня 2014

Григорій Пустовіт: “Історія дала нам ще один шанс змінитися, стати кращими, згадати десять Божих заповідей, згадати настанови дідів і прадідів, стати вільним європейським народом”

Представники восьми релігійних організацій області зібралися сьогодні на чергове засідання Волинської ради Церков, аби обговорити низку поточних питань, підбити підсумки благодійного Різдвяного телемарафону “Бог багатий милосердям”.

До участі у засіданні був запрошений і голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт. “Мене дуже радує, що на Волині є міжконфесійне порозуміння і співпраця заради добробуту наших громадян. Для мене - велика честь спілкуватися з Вами”, - з такими словами звернувся він до священнослужителів.

Голова Волинської облдержадміністрації розповів представникам релігійних конфесій про суспільно-політичну ситуацію в краї, окреслив пріоритетні напрямки діяльності влади, кадрове оновлення.

Григорій Пустовіт особливо наголосив, що нині все суспільство зрозуміло, що жити й працювати необхідно за Божими заповідями. “Слова “Не кради” повинні стосуватися всіх, не залежно, яку посаду займаєш. Нова влада керується саме такими принципами. Ми прийшли працювати, нам завдання поставив Євромайдан та громада. Перші кроки не прості, перш за все необхідно побороти корупцію на всіх рівнях”, - підкреслив він.

“Історія дала нам ще один шанс змінитися, стати кращими, згадати десять Божих заповідей, згадати настанови дідів і прадідів, стати вільним європейським народом”, - зазначив голова облдержадміністрації.

Григорій Пустовіт звернув увагу, що у нової влади вже є перші успіхи. За його словами, це і активізація кадрових процесів, і поступове зростання надходжень до обласного бюджету, зростання промислового виробництва.

“Ці перші досягнення свідчать про те, що в наших починаннях допомагає Бог. Волиняни - віруючі люди, вони щодень моляться за процвітання України й рідної Волині, тому ці успіхи - спільна заслуга влади й громади”, - зазначив голова облдержадміністрації.

Не оминув Григорій Пустовіт і такої болючої для всіх теми, як зовнішня загроза цілісності України. “Очевидно, що територіальні посягання східних сусідів є прямою загрозою для українців. Нам потрібно докласти великих зусиль, щоб зберегти державу. Ще жива пам’ять про спустошливі війни минулого. Заради наших дітей, онуків ми повинні не допустити цього знову”, - сказав він.

Голова облдержадміністрації подякував священнослужителям за патріотизм, широку благодійну діяльність та небайдужість.

Напередодні Великодня Григорій Пустовіт вручив усім учасникам засідання Волинської ради Церков вітальні адреси та побажав світлих свят.

Прес-служба Волинської облдержадміністрації14 квітня 2014

На потреби дітей-сиріт волинські благодійники пожертвували понад 120 тис. грн

На потреби дітей-сиріт волинські благодійники пожертвували понад 120 тис. грн. Сьогодні на засіданні Волинської ради Церков підбито підсумки цьогорічного дев’ятого Різдвяного благодійного телемарафону «Бог багатий милосердям», мета якого – допомогти дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, іншим малозабезпеченим верствам.

«У час певної кризи духовності, він набув нової актуальності, поряд із функцією соціального захисту. Телемарафон пропагує ідеї милосердя, любові до ближнього, піднесення християнських цінностей», - зазначив керуючий Волинською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату митрополит Михаїл.

У рамках благодійного різдвяного телемарафону в приміщенні Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка зібрано 7 тис. 898 грн; у скарбничках, що були розміщені у супермаркетах, - понад 2 тис. 655 грн. Окрім того, кошти перерахували 166 організацій, підприємств та мешканців Волинської області.

На ці гроші Волинська Рада Церков придбала побутову техніку, яку передала малозабезпеченим верствам населення та окремим організаціям.

Різдвяний благодійний телемарафон «Бог багатий милосердям» щорічно розпочинається з трансляції на Волинському телебаченні та упродовж дня триває у приміщенні Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. Участь у проекті постійно беруть 8 релігійних організацій Волині, які входять у склад Волинської ради Церков. Два останні роки Телемарафон транслювався в онлайн режимі на 94 країни світу.

Усього за роки проведення марафону пожертвувано майже 1,3 млн грн, а допомогу отримали близько 1000 осіб та організацій.

Прес-служба облдержадміністрації14 квітня 2014

Працюючі волиняни поповнили бюджет майже двомастами мільйонами гривень

У І кварталі 2014 року до місцевих бюджетів на Волині сплачено 198,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 1,6 мільйона гривень більше, як торік, - повідомили у координаційно - моніторинговому управлінні ГУ Міндоходів у Волинській області .

Окрім зростання надходжень з ПДФО, на Волині фіксують збільшення відрахувань до місцевих бюджетів з плати за землю на 0,4 мільйона гривень та збору за спеціальне використання лісових ресурсів на 0,8 мільйона гривень.

Зокрема, землекористувачі протягом трьох місяців цього року сплатили до місцевих скарбниць понад 26 мільйонів гривень. За спеціальне використання лісових ресурсів сплачено більше 3 мільйонів збору.

Податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та збір за спеціальне використання лісових ресурсів – бюджетоутворюючі для бюджетів місцевих громад Волині.

Відтак, позитивна динаміка у їх надходженнях – передумова виконання соціальних програм, що фінансуються на місцевому рівні.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області14 квітня 2014

День довкілля у районі.

12 квітня в районі відбувся День довкілля. В населених пунктах організовано проведення весняного озеленення та благоустрою, спрямованих на покращення стану довкілля.

Працівники райдержадміністрації та районної ради на чолі з головами районної державної адміністрації Ольгою Лінник та районної ради Василем Демидюком прибрали прилеглу до установи територію, висадили дерева та квіти.

В цей день жителі нашого району прибирали населені пункти від сміття, наводили лад у парках і скверах, висаджували дерева, розбивали клумби. Особливу увагу було приділено святим місцям - Братським могилам, Обеліскам слави, кладовищам.

За інформацією начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Федора Пилипчука у День довкілля було упорядковано 8 га територій парків, скверів, алей, прибудинкових територій, висаджено майже 1500 дерев та кущів, упорядковано 150 квітників, вивезено майже 75м3 сміття, ліквідовано 18 несанкціонованих сміттєзвалищ.

Проведення таких акцій не лише формує відповідальне ставлення до території, а й у майбутньому сприятиме збереженню належного екологічного стану в межах краю й держави в цілому.10 квітня 2014 року

143 млн грн соціальної допомоги волинянам виплачується за графіком

Кошти для виплати соціальних допомог у розмірі 143 млн грн ще минулого тижня надійшли на Волинь і виплачуються згідно з графіком.

Гроші скеровано на рахунки отримувачів державної допомоги у банках та для виплати через підприємства поштового зв’язку.

Фінансування передбачено для виплати державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям.10 квітня 2014 року

Польський досвід перейматимуть при реформуванні місцевого самоврядування

Голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт зустрівся з головою Фундації менеджерських ініціатив м. Люблін (РП) Павлом Прокопом.

Під час розмови обговорили напрямки та форми співпраці, застосування польського досвіду в процесі реформування місцевого самоврядування в Україні та регіоні.

Як зауважив Павел Прокоп, Польща готова поділитися своїми напрацюваннями. “У нас вже зреалізовано чимало проектів, ми обізнані з процесами, будемо раді допомогти, адже бачимо вашу готовність до співпраці”, - зазначив він. “Безумовно, реформи в Україні будуть автентичними, оригінальними, однак якщо вони базуватимуться на європейському досвіді, то вони будуть успішними. Ми будемо раді змінам у вашій державі, і з готовністю допоможемо, адже й нам колись допомагали”, - підкреслив Павел Прокоп.

“Приклад Польщі нам показує, що можна кардинально змінити країну, громаду, суспільство і це має для нас велике значення. Вирішальним є й те, що ви не просто здійснили реформу, вона у вас запрацювала, стала успішною і дієвою”, - сказав голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

“В Україні потреба у реформуванні системи влади й посиленні ролі місцевого самоврядування назріла вже давно, ця тема нині активно обговорюється, шукаються шляхи, напрацьовуються методи. Є пропозиції від керівництва Уряду, громад, органів місцевого самоврядування. І досвід дружніх країн-сусідів стане вкрай корисним”, - наголосив він.

“Місцеве самоврядування у Польщі - ефективне, самостійне. Цей досвід ми використаємо, застосувавши при формуванні нової системи влади всі позитивні польські напрацювання”, - підкреслив Григорій Пустовіт.10 квітня 2014

Відбувся конкурс «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий спеціаліст»

У райдержадміністрації розпочато І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Метою конкурсу є підвищення професіоналізму, якісного надання адміністративних послуг населенню району, спроможності державних службовців вирішувати складні питання сьогодення.

В рамках І туру Конкурсу підвищують кваліфікацію спеціалісти апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, які змагаються у номінації «Кращий спеціаліст» Виявили бажання взяти участь в конкурсі 10 державних службовців. Учасниками конкурсу виконано тестові завдання на знання Конституції України, законодавства про державну службу, запобігання і протидії корупції, функціональних повноважень районної державної адміністрації та їх посадових обов'язків.

З початком проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», зокрема його І туру присутніх привітав керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Бернадський, який побажав усім учасникам конкурсу успіхів та відзначила, що в попередні роки працівники районної державної адміністрації виявили добрі знання чинного законодавства, були переможцями та лауреатами ІІ туру конкурсу.10 квітня 2014

Торговельна галузь на Волині лідирує у сплаті податків до держбюджету

У І кварталі 2014 року місцеві підприємства галузі торгівлі забезпечили 33 відсотка від загальної суми надходжень до держбюджету з Волині. Це 72,1 мільйона гривень податків і зборів.

Внесок волинських промислових підприємств до державної скарбниці за підсумками трьох місяців – 61,3 мільйона гривень, або 28 відсотків від загальної суми надходжень.

Разом з тим, в області фіксують ріст сплати до держбюджету в галузях виробництва та розподілу тепла у 2,7 рази, будівництва – на 18,4 відсотка, транспорту – на 12,3 відсотка та у сфері фінансової діяльності –на 12,2 відсотка.

Нагадаємо, що у І кварталі 2014 року волинський бізнес до держбюджету відрахував 218,6 мільйона гривень податків і зборів.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області10 квітня 2014

У співпраці з правоохоронцями фахівці Ягодинської митниці запровадили 24 справи про порушення митних правил

У січні-березні 2014 року працівники Управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями митниці у взаємодії з правоохоронними органами провели 11 спільних оперативних заходів, з них:

- із працівниками УМВС України у Волинській області проведено – 6 спільних заходів. Запроваджено 6 справ про порушення митних правил (далі - ПМП) на суму понад 50 тисяч гривень. Крім того, за матеріалами переданими для розгляду митниці, заведено 16 справ про ПМП на суму майже 22 тисячі гривень;

- з підрозділами Держприкордонслужби України – 1 спільний захід. За матеріалами, переданими для розгляду митниці, заведено 2 справи на суму 59 тисяч гривень;

- з працівниками УСБ України у Рівненьській області – 2 спільних заходи. Припинено спробу незаконного ввезення таблеток, які містять у своєму складі підконтрольну речовину (прекурсор) – псевдоефедрин (вага брутто 876,05 г.) та таблеток, які в своєму складі містять підконтрольну речовину (прекурсор), а саме медичний препарат «Апселан», медичний препарат «Цірус», медичний препарат «Кларітін Актив», та медичний препарат «Наріне Репетабс»(загальна кількість вилучнех пігулок становить 882 шт.);

- з працівниками УСБ України у Волинській області – 2 спільних заходи. Припинено спробу ввезення таблеток, які в своєму складі містять сильнодіючу речовину – метандієнон, а саме : Danabol – 10560 шт.; Metaxon-10 – 2000 шт.; Напосим – 7000 шт., а також пігулки зеленого кольору з випуклим тисненням у формі п’ятикутної зірки, в загальній кількості 1097 шт.

За 3 місяці 2014 року до Ягодинської митниці Міндоходів надійшло 8 інформаційних повідомлень від правоохоронних органів України щодо можливих порушень митного законодавства громадянами та суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності. На основі отриманих даних складено 1 протокол про порушення митних правил на суму майже півмільйона гривень.

Волинські митники спрямували 4 повідомлення до Головного управління Міндоходів у Волинській області щодо можливих порушень митного законодавства.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області9 квітня 2014

Голова обласної державної адміністрації Григорій Пустовіт представив активу Локачинського району голову районної державної адміністрації Ольгу Лінник.

Офіційне представлення відбулося в великому залі районної державної адміністрації за участі заступника голови облдержадміністрації Романа Карпюка, заступника голови обласної ради Ігоря Гузя, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій, підприємств району, селищного, сільських голів, депутатів обласної, районної рад, представників духовенства, політичних партій, громадських організацій та засобів масової інформації.

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт зачитав розпорядження в.о. Президента України Олександра Турчинова №454/2014-рп від 04.04.14р про призначення Ольги Костянтинівни Лінник на посаду голови Локачинської райдержадміністрації.

Вітаючи новопризначену голову райдержадміністрації Григорій Пустовіт наголосив на головних завданнях, які сьогодні стоять перед владою. Це позбавлення корупційної складової в діяльності всіх гілок влади, кадрові зміни, реформування системи влади. «Реформування починається з власного сумління, ставлення до роботи, яку ви робите… Влада повинна працювати на громаду, ми є «слугами народу», - сказав Григорій Олександрович. Голова облдержадміністрації також поінформував громаду району про процес оновлення влади на Волині, вів розмову про відповідальність, прозорість та підконтрольність в діяльності влади, її звітність перед народом. «Нова команда прийшла до влади задля результату: розвитку нашої держави, її європейського майбутнього. Ми повинні стати іншими, адже живемо сьогодні зовсім в новій країні», - зауважив він.

Як наголосив Григорій Пустовіт, новопризначена керівник особливу увагу має звернути на питання кадрової реформи: посадовці, які заплямували себе участю у корупційних схемах, підтримці політики попередньої влади повинні піти, а на зміну їм прийдуть ті люди, які мають громадську позицію, які можуть представляти інтереси громади – це один з рецептів лікування нашого суспільства. Наступне – це наповнення бюджету, співпраця з бізнесовими структурами, керівниками сільськогосподарських товариств, фермерами та одноосібниками, які мають відчувати підтримку влади.

Новопризначену голову районної державної адміністрації привітав заступник голови обласної ради Ігор Гузь, який висловив своє бачення суспільно-політичної ситуації, яка склалася в державі та наголосив, що система управління, яка довела до революційних подій, буде змінена докорінним чином. Першочерговим завданням вважає докорінну зміну корупційної системи влади. «І сьогодні як ніколи потрібне розуміння між усіма гілками влади та громадськістю. Сьогодні всі повинні працювати заради однієї цілі – розбудови України», - сказав заступник голови обласної ради. Ігор Володимирович запевнив, що новопризначена керівник виконавчої влади району буде мати підтримку з боку обласної ради та обласної державної адміністрації.

В свою чергу новопризначена голова райдержадміністрації Ольга Лінник подякувала за довіру керівництва держави і області та запевнла, що готова і морально, і психологічно у цей складний для країни час очолити районну державну адміністрацію, окреслила основні напрямки діяльності виконавчої влади, наголосла на вагомості громадянського суспільства та запевнила, що не зрадить обіцянкам Майдану, державну службу нестиме чесно і прозоро на користь громади.9 квітня 2014

У День відкритого декларування декілька сотень волинян отримали тематичні брошури і задекларували доходи

У дванадцяти Центрах обслуговування платників податків Волині більше трьохсот волинян, котрі відвідали у цей день ЦОПи, отримали консультації про особливості подання декларацій про майновий стан та доходи у 2014 році та в додаток брошуру «Декларування доходів громадян».

Про те, щоб волиняни не відчували дефіциту інформації щодо особливостей деклараційної кампанії, подбали працівники сервісних центрів для платників податків у рамках Всеукраїнської акції «День відкритого декларування 2014».

Інформація стосовно випадків, способів та порядку подання декларації про доходи – завжди актуальна, - кажуть фахівці Центру обслуговування платників Луцької ОДПІ.

«Щоденно до нашого сервісного центру звертається щонайменше двадцять громадян, котрі потребують консультацій та допомоги щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи, - запевнила головний державний інспектор відділу обслуговування платників податків Луцької ОДПІ Наталія Цвілюх. – Але сьогодні не лише потенційні декларанти, а й усі відвідувачі ЦОП отримали можливість ознайомитися із корисною податковою інформацією щодо нинішньої деклараційної кампанії.»

Змістовним наповненням тематичної брошури, яку подарували працівники ЦОП Луцької ОДПІ своїм відвідувачам, залишилася задоволеною і лучанка Світлана Корчук.

«Про те, що отримана спадщина підлягає декларуванню, я дізналася з місцевих ЗМІ. Приємно, що у сервісному центрі мені дуже оперативно надали консультацію та допомогли заповнити декларацію. Без черг за кілька хвилин я відзвітувалася про доходи за минулий рік», - підкреслила Світлана Корчук.

Щодо своєї участі у майбутніх деклараційних кампаніях позиція Світлани Корчук однозначна: «Сьогодні мені розповіли про можливість звітуватися в режимі online. Отож, як сучасна людина, наступного разу я подаватиму декларацію лише в електронному вигляді».

У І кварталі 2014 року у Центрах обслуговування платників податків та у відділеннях при ОДПІ Волині про доходи за минулий рік уже відзвітувалися понад 4,5 тисячі волинян.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області9 квітня 2014

Волинський бізнес у березні відрахував до держбюджету на 16,3 мільйона гривень податків більше

Протягом березня 2014 року на Волині зібрано 88 мільйонів гривень податків і зборів до держбюджету. Це на 22,7 відсотка більше, як у березні торік, - інформує координаційно-моніторингове управління ГУ Міндоходів у .Волинській області.

«Цей факт – переконлива ознака стабілізації податкових надходжень, оскільки у складних соціально - економічних умовах бізнес засвідчив свою готовність сумлінно виконувати конституційний обов’язок», - вважає начальник ГУ Міндоходів у Волинській області Ігор Сінгаєвський.

За словами керівника ГУ відомства на Волині, завдяки платникам податків у І кварталі 2014 року до держбюджету з Волині надійшло понад 218 мільйонів гривень платежів.

«За підсумками І кварталу ми фіксуємо зростання надходжень ресурсних платежів. А щоб відновити позитивну динаміку в сплаті ПДВ і податку на прибуток, фахівці Міндоходів Волині проаналізували всі наявні резерви та врахували можливі ризики», - зазначив Ігор Сінгаєвський.

Аналітична робота у цьому напрямку та безпосередній діалог з представниками бізнесу своїм результатом у березні має зростання надходжень з податку на прибуток та акцизного збору в 2,2 рази.

За збереження такої тенденції у Міндоходів Волині прогнозують ритмічне і рівномірне надходження податків і зборів до бюджету.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області9 квітня 2014

Волинських хлібопекарів переконують виплачувати легальну заробітну плату

Із майже дев’яноста підприємств та підприємців, які здійснюють виробництво хліба та хлібобулочних виробів на Волині, більше двадцяти за підсумками господарювання торік потрапили до категорії ризикових. Підставою для більш пильної уваги фахівців Міндоходів до їх діяльності став рівень оплати праці на цих підприємствах.

Відтак, під час спілкування із заступником начальника ГУ Міндоходів у Волинській області Інною Степанюк представники хлібопекарського бізнесу мали нагоду висловити свою позицію щодо умов діяльності та почули аргументи фахівців Міндоходів стосовно виправлення ситуації з оплатою праці.

Як зазначила заступник начальника ГУ Міндоходів в області Інна Степанюк, середньомісячна зарплата 710 гривень, яку задекларували за 4 квартал 2013 року 6 юридичних осіб групи ризику хлібопекарської галузі, не обґрунтована як з точки зору обсягів виробництва продукції, так і реальної зайнятості у цій сфері найманих працівників.

«Такий надзвичайно низький рівень зарплати, що декларується легально, позбавляє соціальних гарантій працівників хлібзаводів та дозволяє роботодавцям уникати відрахування визначених законом податків до бюджету. Така «економія» - поза правовим полем, тому ми намагаємося переконати роботодавців більш відповідально ставитися до соціальних гарантій своїм працівникам та, відповідно, у повному обсязі здійснювати належні відрахування до бюджету» - зазначила Інна Степанюк.

За словами Інни Степанюк, за результатами зустрічі дев’ять представників хлібопекарського бізнесу зобов’язалися переглянути в сторону збільшення рівень оплати праці, а вісім – оформити трудові відносини з 11 найманими працівниками.

Довідково: на Волині у 2013 році в ОДПІ перебувало на обліку 90 фізичних осіб-підприємців та 44 юридичні особи, основним видом діяльності яких є виробництво хліба та хлібобулочних виробів. Реально діяльність здійснювали 89 суб’єктів господарювання. Протягом 2013 року вони сплатили до бюджету майже 21 мільйон гривень податків.

Відповідно до поданої звітності, у 2013 році у хлібопекарській сфері на Волині працювало 1920 найманих осіб.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області8 квітня 2014

Відбувся конкурс «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий керівник»

У райдержадміністрації розпочато І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Метою конкурсу є підвищення професіоналізму, якісного надання адміністративних послуг населенню району, спроможності державних службовців вирішувати складні питання сьогодення.

В рамках І туру Конкурсу підвищують кваліфікацію працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, які змагатимуться у двох номінаціях «Кращий спеціаліст» та «Кращий керівник». Виявили бажання взяти участь в конкурсі 21 державних службовців. Учасниками конкурсу виконано тестові завдання на знання Конституції України, законодавства про державну службу, запобігання і протидії корупції, функціональних повноважень районної державної адміністрації та їх посадових обов'язків.

З початком проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», зокрема його І туру присутніх привітав керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Бернадський, який побажав усім учасникам конкурсу успіхів та відзначила, що в попередні роки працівники районної державної адміністрації виявили добрі знання чинного законодавства, були переможцями та лауреатами ІІ туру конкурсу.7 квітня 2014

У районі проходить двомісячник «За чисте довкілля»

З метою координації роботи усіх районних служб голова райдержадміністрації Ольга Лінник спільно з головою районної ради Василем Демидюком провели нараду щодо окремих питань проведення робіт по благоустрою населених пунктів району за участі начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих установ, організацій району та селищного і сільських голів.

Під час наради було обговорено усі актуальні та проблемні питання щодо забезпечення благоустрою, організації проведення відповідних робіт, визначено терміни проведення упорядкування територій.

Також в рамках двомісячника заплановано проведення акції «Посади своє дерево» з широким залученням до робіт з благоустрою учнівської молоді, проведення у загальноосвітніх навчальних закладах акції "Посади дерево і збережи його", просвітницьких заходів, створення в населених пунктах нових зелених зон, парків, скверів, висаджування саджанців дерев і кущів, створення квітників, надання допомоги одиноким престарілим громадянам у впорядкуванню садиб.

День довкілля, який кожного року проходить в рамках всеукраїнської акції "За чисте довкілля" у третю суботу квітня, пройде 12 квітня, тобто у другу суботу місяця.

В цей день необхідно здійснити заходи спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об'єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства тощо.

Перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Скопюк підкреслив, що особливу увагу потрібно приділити ліквідації стихійних сміттєзвалищ та прибирання в придорожніх смугах автомобільних доріг комунальної власності, загального користування та попередження спалювання сухої рослинності в межах заказників та лісів.

Учасники наради висловили свої пропозиції та міркування щодо проведення робіт по благоустрою.

Директор районного центру зайнятості Олександр Ребрук проінформував про можливості залучення безробітних на громадські роботи, оскільки центр зайнятості володіє значним фінансовим ресурсом у цьому плані і,на відміну від минулого року, лише п’ять сільських рад не передбачили кошти для співфінансування. До робіт у сільських радах вже залучено майже 20 праціників.

Начальник ВУЖКГ Леонтій Кирило звернув увагу на низьку побутову культуру наших співгромадян, які порушують правила збору сміття, кидають у контейнери на лише тверді побутові відходи, а й будівельне сміття, листя, гілля з обрізаних дерев та кущів, чим значно ускладнюють роботу комунальників. Необхідно напрацювати комплекс санкцій та штрафів, які б перешкоджали заодно і утворенню стихійних сміттєзвалищ на території селища та сіл району. Зупинився Леонтій Олексійович також на проблемі сміттєзвалища у Привітному, зокрема, запропонував залучити на договірній основі відповідальних або чергових для контролю за вивезенням сміття.

Залишається актуальним питання встановлення зовнішнього освітлення. Михайло Скопюк доручив сільським головам забезпечити освітлення закладів торгівлі у селах району.7 квітня 2014 року

Звернення в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з приводу подій у східних областях України 

Шановні співвітчизники!

Вчора розпочалась друга хвиля спецоперації Російської Федерації проти України, мета якої - дестабілізувати ситуацію в державі, повалити українську владу, зірвати вибори та розірвати на шматки нашу країну.

Сепаратистські угрупування, які координуються російськими спецслужбами, захопили приміщення обласної державної адміністрації в Харкові, приміщення обласної державної адміністрації та Служби безпеки України в Донецьку, а також приміщення Служби безпеки України в Луганську. У тому числі, що особливо небезпечно, взяли в руки зброю.

Все це відбувається на фоні присутності російських військ біля нашого кордону.

Вороги України намагаються розіграти кримський сценарій, але ми цього не допустимо.

Сьогодні вночі створено Антикризовий штаб. А проти тих, хто взяв у руки зброю, будуть проводитись антитерористичні заходи.

Посилено захист Східного кордону нашої країни.

Враховуючи пасивну поведінку деяких структур місцевих правоохоронних органів, вони будуть доукомплектовані за рахунок підрозділів з інших регіонів.

Для координації діяльності силових структур ми направили до Харкова Міністра Внутрішніх справ Арсена Авакова, до Донецьку - Першого віце-прем'єр-міністра Віталія Ярему, до Луганська - Секретаря РНБО Андрія Парубія та Голову СБУ Валентина Наливайченка.

Завтра Верховна Рада України одним із перших питань розгляне закон про посилення кримінальної відповідальності за сепаратизм та інші злочини проти держави.

Відповідно до українського законодавства, буде поставлене питання про заборону діяльності політичних партій та громадських організацій, що стоять на позиціях сепаратизму та працюють на країну-агресора, проти власної держави і її народу.

Я з повагою ставлюсь до різних політичних поглядів, в тому числі, і наших опонентів. Але сепаратизм та використання зброї проти власної держави, що несе пряму загрозу безпеці і життю наших громадян - це не політика. Це важкий злочин! А проти злочинців ми будемо діяти адекватно та рішуче.7 квітня 2014 року

 Волинь прийняла на тимчасове місце проживання 47 кримських родин

Сорок сім родин з Автономної Республіки Крим приїхали на тимчасове місце проживання у Волинську область. Про це на сьогоднішній оперативній нараді голови Волинської облдержадміністрації Григорія Пустовіта повідомила директор департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Мишковець. Дані про усіх приїжджих вносяться до єдиного реєстру.

Вона поінформувала, що за усіма зверненнями, які надішли на гарячу лінію, надано роз'яснення та необхідну допомогу. На разі проблем із переведенням пенсій чи соціальних виплат немає.

Зокрема, як розповіла Світлана Мишковець, до органів Пенсійного фонду в області звернулося 28 громадян, 16-ти з низ вже переведено пенсійні виплати. До центрів зайнятості краю -15 людей, троє з них - працевлаштовано.

Органами соціального захисту на розгляд у вищі органи влади передано 12 справ про переведення різних соціальних допомог, 4 з них розглянули й громадяни знову отримують належні їм виплати.

Повідомила Світлана Мишковець й приємну звістку: одна родина кримчан поповнилася новонародженим хлопчиком, мама отримала належну їй допомогу у зв'язку з вагітністю й пологами. 19 дітей продовжують навчання у волинських школах, а 7 - влаштовано у дитсадки.

Також громадянам надаються консультації фахівців податкової, військкоматів, юристів тощо.

Окрім того, на Волинь з АРК приїхало й п'ять військовослужбовців, наразі їм надано тимчасове житло. Службу вони продовжують у військовій частині, дислокованій на території Волинської області.

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт дав позитивну оцінку злагодженій роботі усіх відповідальних служб у допомозі громадянам, які переїхали на тимчасове місце проживання з Автономної Республіки Крим.

“Приємно, що на Волині відсутні проблеми, усі питання вирішуються оперативно, люди отримують необхідну допомогу”, - зазначив він. Разом з тим, Григорій Пустовіт дав завдання максимально працевлаштувати кримчан, які звертаються до центрів зайнятості.

“Аналіз ситуації показує, що наші служби спрацювали на найвищому рівні - люди не залишилися наодинці з проблемами. Усі ми - громадяни України, де б не проживали, якою б мовою не говорили. І мусимо піклуватися про тих, хто опинився у непростій ситуації”, - підкреслив він.

Окремо голова облдержадміністрації дав доручення створити реєстр вільного житла, зокрема й у сільській місцевості, яке можливо запропонувати кримчанам для тимчасового проживання й можливого подальшого викупу за їх бажанням.7 квітня 2014 року

         Управління Пенсійного фонду України в Локачинському районі 04 квітня  2014 р. розпочало фінансування квітневих пенсій. Потреба коштів для виплат пенсій у квітні складає 8 млн.грн.

 4 квітня 2014 року

Призначено голову Локачинської райдержадміністрації

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 454/2014-рп

Про призначення О.Лінник головою Локачинської районної державної адміністрації Волинської області

Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України:

Призначити ЛІННИК Ольгу Костянтинівну головою Локачинської районної державної адміністрації Волинської області.

Виконуючий обов'язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ

4 квітня 2014 року02 квітня 2014 року

Волинська громада зібрала майже мільйон гривень на потреби військових

У Волинській облдержадміністрації за участю керівництва краю, командирів військових частин області, підприємців, представників обласних установ, громадськості відбулось засідання Громадянського форуму патріотів «Захисти Волинь! Збережи Україну!». Йшлося про допомогу Збройним силам України, іншим військовим формуванням та їх готовність до виконання поставлених завдань щодо зміцнення обороноздатності держави.

Нагадаємо, що 19 березня ц.р. було відкрито благодійний рахунок для допомоги військовим формуванням, які дислокуються на території Волинської області.

За словами голови Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану Григорія Павловича, голови наглядової ради щодо розподілу благодійних коштів, майже мільйон гривень волинська громада зібрала на потреби військовим. Більшість грошей вже розподілено між військовими частинами області.

Однак, як зазначалось, цього ресурсу недостатньо, адже матеріально-технічна база Збройних сил України надто застаріла. Тому, як військовослужбовці, так і підприємці, вчергове звертаються до громади з проханням бути небайдужими та у міру можливостей допомогти армії.

Йшлося також про роботу обласного військового комісаріату, регіонального штабу Національної гвардії України та Луцького прикордонного загону щодо зміцнення обороноздатності держави.

Голова Волинської облдержадміністрації висловив вдячність усім, хто долучився та допоміг військовим. «Крім перерахунку коштів, в області є чимало благодійників, приміром, народні депутати України від Волині, які безпосередньо допомагають військовим частинам, купуючи їм все необхідне. Є також багато людей, які мають знання та досвід, і вміють ремонтувати військову техніку. Вони витрачають для цього свій вільний від роботи час. А це говорить про те, що сьогодні ми маємо насправді народну армію – нашу армію», - наголосив Григорій Пустовіт.

Озвучені на засіданні Форуму пропозиції та зауваження стосовно виконання в області завдань щодо зміцнення обороноздатності держави узагальнять та ґрунтовно опрацюють.

Військовослужбовці наголосили: «Особовий склад волинських військових частин готовий захищати територіальну цілісність та суверенітет Української держави».

Довідково: за інформацією щодо надання допомоги звертатися в обласний військовий комісаріат за номером телефону:

(0332) 25-25-21.

Кошти для допомоги можна переказувати на благодійний рахунок:

р/р 26006055500199 в ПАТ «ПриватБанк»

МФО 303440

Код 20129977

Отримувач: Волинська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану.

Зібрані гроші будуть використані на потреби забезпечення військових частин Збройних сил України, інших військових формувань України, дислокованих на території Волинської області.02 квітня 2014 року

Григорій Пустовіт: Робота представників місії ОБСЄ на дострокових виборах Президента України - одна з гарантій їх максимальної демократичності. Ми сподіваємося на високу оцінку ОБСЄ - оцінку відкритості та прозорості українського суспільства

Голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт сьогодні зустрівся із представниками місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Обговорено питання підготовки до проведення у травні виборів Президента України у Волинській області.

Делегація прибула на Волинь у складі довгострокових спостерігачів: Вііка Пер Гьорана та Колумбуса Ігбоануса. Вони розповіли, що їх основна мета - не втручатися у виборчий процес, а моніторити його хід та звітувати про це.

“На разі ми лише розпочинаємо нашу роботу, вирішуємо організаційні питання. У найближчих планах - зустрічі із міськими головами, представниками територіальних виборчих комісій, політичних партій, громадських організацій та кандидатів у президенти, іншими учасниками виборчого процесу”, - повідомив Віік Пер Гьоран.

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт наголосив, що вибори у травні є визначальними для країни. “Народ обиратиме президента у час нових демократичних змін, цей вибір буде чи не найпрозорішим за усі роки незалежності”, - сказав він.

Григорій Пустовіт також підкреслив, що влада області робить усе необхідне для успішних виборів, усвідомлюючи при цьому, що будь-яке втручання у процес чи адміністративний тиск є недопустимим у новій Україні.

“Наше завдання - створити умови для роботи дільниць, комісій, надати приміщення для голосування, забезпечити їх оргтехнікою, скриньками, зв'язком. Більшість з цих питань вже вирішено. Ми будемо готові до проведення виборчої кампанії”, - зазначив він.

Голова Волинської облдержадміністрації подякував представникам місії ОБСЄ за участь у виборчому процесі: “Ваша робота на дострокових виборах Президента України - одна з гарантій їх максимальної демократичності. Ми сподіваємося на високу оцінку ОБСЄ - оцінку відкритості та прозорості українського суспільства”.

Як повідомили представники місії ОБСЄ, на дострокових виборах Президента України, які відбудуться у травні 2014 року в Україні, працюватиме 100 довгострокових та 900 короткострокових спостерігачів від місії Бюро демократичних інститутів та прав людини (ОБСЄ/БДІЛП).02 квітня 2014 року

На Волині працює цілодобова гаряча телефонна лінія для допомоги кримським сім’ям

На Волині працює цілодобова гаряча телефонна лінія для допомоги кримським сім’ям - (0332) 255-485.

Крім того, можна звертатися з 9-00 до 17-00 год. (крім вихідних) за номером телефону (0332) 778-127 у департамент соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації.

Громадяни з Криму та м. Севастополь зможуть отримати необхідну їм інформацію щодо можливого місця проживання на теренах Волині, а також правового та соціального роз’яснення.

Також в області функціонує штаб з питань розміщення родин військовослужбовців, які прибувають з Криму та м.Севастополь.01 квітня 2014 року

Надбавки педагогам і бібліотекарям буде збережено

Надбавки педагогічним працівникам і працівникам бібліотек, які були встановлені до цього часу у розмірі до 20% і 50% відповідно, не скасовуються - зазначені виплати у 2014 році при внесенні змін до бюджету скорочені не були.

Так, педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування буде виплачуватися надбавка у розмірі до 20% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Працівникам державних і комунальних бібліотек, які провадять культурну, освітню, інформаційну, науково-дослідну, методичну діяльність, надбавка виплачуватиметься у розмірі до 50% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Також на засіданні Уряду 25 березня прийнято рішення про збереження в 2014 році обсягу педагогічного навантаження 18 годин на тиждень.

Незмінним залишиться педагогічне навантаження вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, керівників гуртків, секцій, студій, клубів, творчих об'єднань позашкільних навчальних закладів, а також педагогічних працівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).01 квітня 2014 року

Щодо голосування на закордонних виборчих дільницях

25 травня 2014 року відбудеться голосування на позачергових виборах Президента України.

Реалізація права голосу на виборах Президента України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

У зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, виборчих прав повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця», який працює в тестовому режимі.

У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Звертаємо увагу, що частиною дев’ятою статті 36-1 Закону України «Про вибори Президента України» чітко визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

Також просимо врахувати, що, зважаючи на надзвичайно стислі терміни формування списків виборців, встановлені положеннями законодавства, відповідні заяви мають подаватися виборцями заздалегідь.01 квітня 2014 року

Сьогодні відбулась зустріч голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта з Генеральним Консулом Республіки Польща у Луцьку Беатою Бживчи

Сьогодні відбулась зустріч голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта з Генеральним Консулом Республіки Польща у Луцьку Беатою Бживчи.

Обговорено шляхи розвитку співробітництва між Волинською областю та Республікою Польща.

Йшлося і про суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Григорій Пустовіт поінформував Беату Бживчи про пріоритетні напрямки роботи на посаді голови облдержадміністрації. Він також розповів про процес оновлення влади в області, який відбувається за активної участі громади.

Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку висловила свою підтримку голові облдержадміністрації та зазначила, що поляки активно підтримують євроінтеграцію України і готові до поглиблення співпраці.

1 квітня 2014 року

«Благоустрій району – одне з ключових завдань сьогоднішньої влади і громадськості».

Перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Скопюк провів чергову апаратну нараду з розгляду питань стану благоустрою, санітарного стану та впорядкування населених пунктів й доріг району в весняний період часу.

Участь в обговоренні питань брали керівники державних установ районного центру, обговорено шляхи вирішення поставлених завдань. Прийнято рішення з ключових протокольних питань.

31 березня 2014 року

О.Турчинов: В Україні відсутні будь-які передумови для федералізації

В Україні відсутні будь-які передумови для федералізації. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов у понеділок, спілкуючись з журналістами.

«Сьогодні в Україні немає жодних передумов для її федералізації, - зазначив О.Турчинов. - Україна - унітарна держава, і ми проводимо політику щодо посилення самостійності, відповідальності наших регіонів, у першу чергу, економічної».

«Регіони повинні бути сильними, мають самостійно визначати свою перспективу, як це відбувається в багатьох цивілізованих країнах Європи. Таким шляхом ми будемо йти», - заявив Голова Верховної Ради.

За його словами, громадяни України, її влада самі визначатимуть своє майбутнє. «Це головна позиція, яка була захищена на Майдані. Саме українські люди будуть визначати формат нової Конституції і формат устрою країни», - заявив О.Турчинов, додавши, що «пан Лавров, Путін, Медведєв можуть пропонувати будь-які проекти для Російської Федерації».

«Керівництво Російської Федерації має перейматися проблемами саме Російської Федерації, а не проблемами України», - зауважив Голова Верховної Ради.

О.Турчинов сьогодні відвідав учбовий центр Національної гвардії України у с. Нові Петрівці.31 березня 2014 року

Служби області готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду

Усі служби Волинської області готові до оперативного реагування та швидкої ліквідації надзвичайних ситуацій, що можуть виникати під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду. Окрім того, надзвичайники, лісівники та екологи вкотре наголошують, що й громадяни краю також повинні бути пильними та дотримуватися правил протипожежної безпеки. Про це говорили на сьогоднішній оперативній нараді, яку провів голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

Розпорядженням голови Волинської облдержадміністрації розроблено Комплексний план заходів щодо попередження та ліквідації пожеж.

Як поінформував начальник обласного управління ДСНС Володимир Грушовінчук, цьогоріч вже зареєстровано 19 випадків горіння сухої трави на загальній площі понад 32 га, а також - одна лісова. Найчастіше причиною є порушення правил техніки безпеки, зокрема й навмисне випалювання сухої трави.

Задля запобігання майбутнім надзвичайним ситуаціям, в регіоні здійснено низку перевірок, результати яких свідчать, що лісогосподарські підприємства в цілому готові до пожежонебезпечного періоду. Зокрема, з 15 березня розпочалося чергування водіїв та диспетчерів на лісопожежних станціях.

З метою попередження пожеж сухої трави триває постійна робота з населенням області. Однак, до адмінвідповідальності за ці дії притягнено 11 осіб. Цікаво, що роз'яснювальну роботу з людьми, за проханням надзвичайників, проводять і священнослужителі.

Нагадаємо: за спалювання сухої трави згідно з законодавством на порушників накладається штраф у розмірі 170-340 грн – на громадян та 850-1190 грн. – на посадових осіб.

Крім того, для спостереження та виявлення загорань лісових масивів в області функціонує 49 пожежно-спостережних вишок та 30 новітніх телевізійних систем. Цьогоріч при Волинському обласному управління лісового та мисливського господарства розгорнуто 18 лісових пожежних станцій. У постійній бойовій готовності і пожежно-рятувальні підрозділи УДСНС: в області на цілодобовому чергуванні перебуває понад 130 чоловік особового складу, 57 пожежних автоцистерн. Окрім того, в регіоні несуть службу і 82 боєздатних підрозділи місцевої пожежної охорони, які знаходяться на утриманні сільських (селищних) рад.

Також з ініціативи обласного центру зайнятості в регіоні буде продовжено реалізацію проекту «Школа безпеки і порядку», до якого залучатимуть безробітних.

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт дав завдання керівникам профільних установ посилити контроль за дотриманням пожежної безпеки в усіх видах лісогосподарств.

31 березня 2014 року

Цьогоріч на Волині упорядкують майже 1800 спортивних майданчиків

Цьогоріч на Волині упорядкують майже 1800 спортивних майданчиків, з них: 1369 – при навчальних закладах, 315 – за місцем проживання та 74 – в місцях масового відпочинку населення.

Їх облаштування відбудеться у рамках Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», який стартує 1 квітня ц.р. і триватиме упродовж місяця. На ці цілі передбачено 577 тис. грн, з яких 109 тис. грн – позабюджетні.

Спортивний проект має на меті значно покращити умови для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян.

У ході оперативної наради про заходи та організацію проведення доповідав голові облдержадміністрації Григорію Пустовіту заступник начальника управління у справах молоді та спорту ОДА Андрій Мороз.

Після внесених коригувань головою облдержадміністрації план заходів затвердять.

Довідково: на Волині функціонує 3543 спортивних об’єктів: 31 - стадіон; 15 - тенісних кортів; 381 - футбольне поле; 1740 - спортивних майданчиків, в т.ч. - 42 з синтетичним покриттям; 555 – майданчиків з тренажерним обладнанням.

31 березня 2014 року

Керівництво Світового банку підтвердило готовність співпрацювати з Волинською областю та надати фінансову допомогу на модернізацію медичного обслуговування населення краю

Проект Світового банку втілюватиметься на теренах Волинської області упродовж 2014-2017 років.

Нагадаємо: наш регіон став одним із переможців у конкурсі проектів вдосконалення медичної галузі краю і загалом у медицину передбачається інвестування 30 млн дол США при умові співфінансування 10% з місцевих бюджетів. Нещодавно керівництво Світового банку окремим листом ще раз підтвердило готовність співпрацювати з Волинською областю та надати фінансову допомогу на модернізацію медичного обслуговування населення краю. Про це на сьогоднішній оперативній нараді голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта повідомив заступник начальника управління охорони здоров'я ОДА Іван Грицюк.

“Проект, який втілюватиметься в регіоні спрямований передусім на зниження рівня інвалідності та смертності від хвороб системи кровообігу, а також передбачає суттєве підвищення якості і доступності медичної допомоги для таких пацієнтів”, - розповів Іван Грицюк в ході доповіді.

За його словами, втілюватиметься проект на усіх трьох рівнях надання медичних послуг. Особливий акцент - на первинці. У рамках проекту реконструюють 85 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. Кожному закладу буде надано окремий санітарний транспорт та відповідне сучасне обладнання. Кошти на ці цілі надає Світовий банк, однак обов’язковою умовою є 10% співфінансування з місцевих бюджетів на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції.

Окремо, в уже діючі амбулаторії, буде також придбане необхідне медичне устаткування.

На вторинному рівні втілення проекту передбачає створення потужних кардіологічних відділень на базі лікарень шести госпітальних округів, які створюватимуться з урахуванням потреб населення та географії доїзду “швидких”.

Щодо третього рівня волинської медицини, то, як повідомив заступник начальника управління охорони здоров'я ОДА, для розширення можливостей практичної хірургії в кардіологічних центрах краю, зокрема в обласній лікарні, туди буде придбане додаткове обладнання. Це дозволить значно збільшити відсоток необхідних оперативних втручань, які рятують життя.

Довідка.

Поширеність захворювань системи кровообігу на 100 тис. дорослого населення Волинської області становить 64 793 хворих. У структурі смертності саме ці захворювання займають перше місце − 67.9%. Смертність від цих захворювань є найвищою і серед осіб працездатного віку − 27.1%. У структурі первинної інвалідності цей показник складає 20.9%.

У березні 2013 року Світовим банком було оголошено конкурс на участь областей в конкурсі на фінансування реформування системи охорони здоров’я. Із 27 регіонів України, заявки були подані 22-ма. Десяти з них буде надано таку допомогу, серед них — і Волинська область.

28 березня 2014

О.Турчинов: Україна вдячна всьому цивілізованому світу за підтримку щодо її територіальної цілісності

Прийняття Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй резолюції стосовно територіальної цілісності України є надзвичайно важливим для України. Про це заявив виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов на пленарному засіданні парламенту у п’ятницю.

«Переважна більшість країн світу на Генеральній асамблеї ООН повністю підтримали Україну, засудивши агресію Російської Федерації, вимагаючи звільнення окупованої української території. Це дуже важливо для нашої держави – це рішення Генеральної асамблеї ООН і підтримка всього цивілізованого світу», - наголосив він.

Прес-служба Президента України28 березня 2014

О.Турчинов: Прийняття антикризового пакету законів створює умови для економічного зростання України

Прийняття Верховною Радою у четвер антикризового пакету законів створює умови для економічного зростання, переконаний виконуючий обов’язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов.

«Верховна Рада за поданням Кабінету Міністрів прийняла дуже мужнє рішення – зробила дуже мужній крок. Ми з вами проголосували закон про запобігання фінансовій катастрофі та створення умов для економічного зростання України. Ми з вами зупинили країну за крок до повного банкрутства», - заявив О.Турчинов ,відкриваючи пленарне засідання ВР у п’ятницю.

За його словами, таким чином відкрито шлях для проведення Кабінетом Міністрів антикризових заходів.

«Я дякую всім народним депутатам, які проголосували за цей важкий пакет жорсткої економії, але необхідний для стабілізації ситуації в нашій країні», - зазначив він.

Прес-служба Президента України28 березня 2014

О.Турчинов: Україна вдячна державам-членам Євросоюзу та його інституціям за чітку позицію щодо російської агресії

Для України європейський вибір є дуже важливим. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи у четвер 21-е засідання Комітету з парламентського співробітництва Україна-ЄС.

«У відносинах між Україною і ЄС починається новий, дуже важливий етап», - сказав він, додавши, що після підписання минулого тижня політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС надалі головним інструментом парламентського діалогу між Україною та Євросоюзом стане Парламентський комітет Асоціації.

В.о.Президента, Голова Верховної Ради наголосив, що європейський вибір є дуже важливим для Українського народу, і «спроби зупинити прагнення українців до Європи, прагнення жити у спільному європейському домі стало поштовхом до Євромайдану».

О.Турчинов нагадав, що одразу після формування нового Уряду одним з перших рішень було саме відновлення євроінтеграції. Так само і Верховна Рада, сказав він, більшістю голосів прийняла постанову, яка «фактично, є дороговказом Україні, всім виконавчим структурам щодо європейської інтеграції, забезпечення нашого європейського шляху».

Підписання політичної частини Угоди О.Турчинов назвав початком нового рівня співпраці між Україною і ЄС. «Наше завдання - членство України в ЄС. І ми дякуємо нашим колегам з Європи, які активно підтримали це прагнення України, за те, що у важкі часи ви були з нами і підтримували нас», - сказав він.

В.о.Президента, Керівник Парламенту зазначив, що «на шляху до стабілізації ситуації в Україні, до побудови демократичної і могутньої України стала агресія Російської Федерації у Криму». «Це не просто збіг у часі, коли Україна готувалася до підписання Угоди», - зауважив він. Разом з тим, заявив О.Турчинов, «незважаючи на спробу анексії нашої території, рух України до Європи не зупинити».

«Ми дякуємо ЄС за чітку позицію, яку він демонструє зараз. Україна ніколи не визнає спроби Росії захопити Крим. Це є частина нашої держави, Крим був, є і буде українською землею, - заявив О.Турчинов. - Підтримка усіх цивілізованих країн і наших стратегічних партнерів з ЄС дає сподівання, що агресія буде провалена».

Він також побажав європейським колегам успіхів на виборах до Європарламенту.

«Україна і Європа - не просто партнери, а єдина родина, і ми впевнені, що Україна буде частиною великої, славної європейської родини», - підсумував О.Турчинов.

Прес-служба Президента України28 березня 2014 року

Вручено подяки за активну допомогу в розчищенні доріг від лютневих снігових заметів

Перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Скопюк спільно з головою районної ради Василем Демидюком провели зустріч з керівниками і працівниками дорожньої служби, служби МНС, окремих установ та організацій, які забезпечили розчищення транспортних сполучень від снігових заметів в зимовий період 2014 року.

Подяки від районної державної адміністрації було вручено підприємцям: Ковальчуку Олександру, Колбу Леоніду, Лисиці Миколі, Мов’яку Володимиру, Політилу Володимиру, Лукашуку Ігорю, трактористу Магосю Роману та працівнику ПП «Західна аграрна компанія» Сямуку Сергію. Локачинська районна рада відзначила подяками директора ТзОВ «Україна» - Вавриновича Валентина, Лаценка Сергія – ФГ «Лаценко К.М.», Струка Василя – ФГ «Оберіг», Душука Миколу – тракториста дільниці районної філії «Горохівський автодор», Поліщука Ігора – механізатора ПП «Західна аграрна компанія» та Ляшука Віталія – жителя села Білопіль.

«Слід відзначити вас, дорогі земляки! Прийміть слова вдячності, бо незважаючи на важкі природно – кліматичні умови, саме завдяки вашій організації та роботі, яку ви проводили, було задіяно всю наявну снігоочисну техніку і швидко забезпечено стовідсоткове транспортне сполучення з усіма населеними пунктами району» - в своєму виступі сказав Михайло Якович.27 березня 2014 року

В Локачах проходить акція «За чисте довкілля»

В рамках проведення акції «За чисте довкілля» юні учасники науково-практичної конференції, яка проходила в Локачинському районному Будинку школяра, разом зі своїми педагогами подбали про благоустрій і красу свого селища. Долучилися діти до місячника посадкою дерев поблизу дитячого майданчика на вулиці Миру і неподалік рідного їм позашкільного навчального закладу.27 березня 2014 року

Григорій Пустовіт: Соціальні сорти хліба обов'язково мають бути в асортименті волинських хлібопеків, та й ціна на нього – доступною

Соціальні сорти хліба обов'язково мають бути в асортименті волинських хлібопеків, та й ціна на нього - доступною для усіх, а особливо незахищених верств населення. На цьому наголосив сьогодні голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт під час наради з керівниками хлібопекарських, зернопереробних та торгівельних підприємств регіону щодо стабілізації ситуації на ринку хліба і хлібобулочних виробів.

“Ми сьогодні хочемо почути виробників, їх бачення ситуації. Спільно віднайти можливості, щоб втримати ситуацію з цінами, стабілізувати її, а також забезпечити волинян доступним хлібом”, - зазначив Григорій Пустовіт.

Нагадаємо: 7 березня ц.р ПАТ “Теремно Хліб” відчутно підняло оптово-відпускні ціни на хліб з борошна пшеничного першого ґатунку «Подільський» та житньо-пшеничний «Січовий», що спричинило занепокоєння серед волинян. Про такі ж наміри повідомили й низка інших волинських хлібопеків. З огляду на це, головою Волинської ОДА Григорієм Пустовітом було дане доручення відповідним органам перевірити правомірність зростання цін.

“Обґрунтованих економічних підстав для зростання ціни на соціальний хліб немає. Навпаки - в області створені умови для хлібопеків, які дозволяють мати рентабельне виробництво. Однак, окремі з них минулоріч або значно скоротили випікання доступних сортів хліба, або взагалі припинили, як то ТОВ “Ковельський хлібокомбінат”, що негативно впливає на соціально незахищених громадян”,- повідомив сьогодні на нараді в.о. голови обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Сергій Луговий.

“Такі дії - порушення законодавства, тому підприємствам надані рекомендації щодо відновлення випікання хліба простої рецептури”, - зауважив він. “А щодо ПАТ “Теремно Хліб”, то з керівництвом підприємства є порозуміння щодо повернення старої ціни. А однією з умов цього є закупівля борошна в Аграрного фонду”,- продовжив Сергій Луговий. Це підтвердив і голова правління вищеназваного підприємства Андрій Тищенко. За його словами, наразі тривають внутрішні консультації щодо зниження оптово-відпускних цін на соціальні сорти хліба, однак остаточного рішення не прийнято.

Водночас голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт зазначив, що великі й потужні підприємства мали б бути партнерами для своїх споживачів, тим більше, що продукція користується стабільним попитом серед волинян. Та й, за словами голови облдержадміністрації, влада завжди йшла назустріч місцевим виробникам, зокрема і ПАТ “Теремно Хліб”. І наголосив: “Незважаючи, що основна ціль будь-якого бізнесу - це отримання прибутку, не можна забувати про людей».

Для утримання цін на хліб між органами виконавчої влади області, виробниками хлібобулочних виробів і закладами мережевої торгівлі найближчим часом буде підписано Меморандум порозуміння. Сьогодні з текстом документа ознайомилися учасники наради.

26 березня 2014 року

Волинські мас-медіа у ІІ кварталі 2014 року податкові ревізори не перевірятимуть

Задля створення сприятливих умов для діяльності засобів масової інформації в період президентської виборчої кампанії у ІІ кварталі волинські мас-медіа планово не перевірятимуть, - інформує управління податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Волинській області

«Фахівці органів доходів і зборів на Волині суворо дотримуватимуться мораторію на перевірки засобів масової інформації протягом передвиборчої кампанії 2014 року», - запевнив начальник ГУ Міндоходів у Волинській області Ігор Сінгаєвський.

За словами керівника ГУ відомства на Волині, волинські ЗМІ досить сумлінні у сплаті податків. Відтак, до плану-графіку документальних перевірок на ІІ квартал жоден суб’єкт господарювання –ЗМІ не включений.

Довідково: практика, коли у напружений період виборчої кампанії контролюючі органи не турбують ЗМІ, покликана унеможливити зловживання органів влади та створити максимально комфортні умови для висвітлення ЗМІ альтернативних точок зору.

Нинішній мораторій на перевірки ЗМІ запроваджено в рамках дії постанови Верховної Ради України «Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборчий період 2014 року».

Прес-служба ГУ Міндоходів у Волинській області

26 березня 2014 року

На потреби волинських військових благодійники перерахували понад 200 тис. грн.

За тиждень на потреби волинських військових благодійниками було перераховано понад 200 тисяч гривень. Про це сьогодні повідомили в ході засідання наглядової ради з розподілу благодійних коштів на потреби військових частин Збройних сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії МВС України та інші військові формування держави.

Зібрані кошти спрямовано на закупівлю дизель-генераторів, акумуляторних батарей, портативних радіостанцій та оплачено транспортні послуги перевізників.

Окремі волинські благодійники купують паливно-мастильні матеріали і передають їх безпосередньо військовим підрозділам.

Член наглядової ради, голова Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович повідомив, що матеріальна допомога, в першу чергу, надається тим, хто її найбільше потребує: «Це ті військові, які нині проходять навчання на полігонах та в найближчий час будуть відправлені на Схід України чи до Києва».

Як зазначив, головний спеціаліст сектору оборонної роботи облдержадміністрації Віктор Шрамко, на сьогодні сума коштів не надто велика, тому військові сподіваються на фінансову підтримку народних депутатів від Волині, які є власниками великого бізнесу.

Довідково: за інформацією щодо надання допомоги звертатися в обласний військовий комісаріат за номером телефону:

(0332) 25-25-21.

Кошти для допомоги можна переказувати на благодійний рахунок:

р/р 26006055500199 в ПАТ «ПриватБанк»

МФО 303440

Код 20129977

Отримувач: Волинська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану.

Зібрані гроші будуть використані на потреби забезпечення військових частин Збройних сили України, інших військових формувань України, дислокованих на території Волинської області.

26 березня 2014 року

Звернення в.о.Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова

Шановні співвітчизники!

До президентських виборів, які відбудуться 25 травня поточного року, залишилося всього 60 днів. Кожен з вас зможе підтримати того кандидата, який, на вашу думку, представляє саме ваші інтереси.

Кожен громадянин України, незалежно від того, де він проживає, якою мовою спілкується, до якої церкви ходить, має рівні виборчі права, які ніхто не може обмежувати.

Ми зробимо все, щоб ці вибори були чесними, прозорими, демократичними. Я забезпечу, щоб жоден чиновник - ні центрального рівня, ні регіонального рівня - не мав можливості впливати на результати цих виборів або впливати на вашу думку.

Ми заблокуємо будь-який адміністративний тиск на вас.

Ми не дозволимо, щоб жодна бюджетна копійка була використана в політичній боротьбі.

Зараз розпочнеться висування основних претендентів на найвищу посаду в державі, і я хочу звернутися до кандидатів у Президенти.

Шановні кандидати у Президенти!

Я дуже прошу вас, щоб ця виборча кампанія не повторювала минулі, коли було стільки бруду, що людям було дуже важко розібратися у своїх уподобаннях.

Я дуже прошу, щоб ні кандидати у Президенти, ні їх політичні кампанії знову не пішли шляхом використання брудних технологій. Не треба принижувати один одного, не треба ображати.

Необхідно, щоб ця коротка, але дуже важлива для України виборча кампанія проходила як конкуренція не образ, а конкуренція конструктивних програм, планів виходу України з важкої кризи, ваших пропозицій щодо подальшого розвитку нашої держави.

Я сподіваюся, що українці оберуть Президента, гідного їх довіри.

Нехай Господь благословить вибір українців!

Нехай Господь благословить Україну і кожного з вас!

Прес-служба Президента України

25 березня 2014 року

ХІ районна науково-практична конференція при Локачинському Будинку школяра

«Серед дітей немає не здібних – талановитий кожен!» - під таким гаслом було відкрито чергову дитячу конференцію юних винахідників та науковців. Честь оголосити про початок заходів була надана першому заступнику голови райдержадміністрації Михайлу Скопюку. Михайло Якович побажав успіхів і нових цікавих відкриттів у світі науки вихованцям БШ та оголосив подяку педагогічному колективу навчально-виховного закладу за внесок в формування наукового потенціалу підростаючого покоління.

До виступів було запрошено дітей різних вікових категорій. Різноманітними були і сфери зацікавлення майбутніх дослідників, зокрема у напрямку «Юні раціоналізатори та винахідники» до виступу було запрошено Миколу Рижука, який презентував раціоналізаторсько-винахідницький прилад: «Підсилювач звукових сигналів з використанням мікросхем». Ольга Скакун - вихованка гуртка «Шкільне лісництво» презентувала свій проект «Вирощування плодових дерев шляхом щеплення».

На завершення директор районного Будинку школяра Леся Войчук підвела підсумки науково – практичної конференції, побажала дітям нових творчих злетів, а також усіх учасників конференції нагородила грамотами та подяками. Музичне вітання учасникам конференції звучало від ансамблю естрадної пісні «Соняшник».25 березня 2014

Обговорено стан виконання бюджетів усіх рівнів

Ситуацію зі сплатою заборгованих внесків до Пенсійного фонду розглянуто на черговому засіданні робочої групи з координації дій органів виконавчої влади в районі щодо забезпечення податкових та інших надходжень до державного та місцевого бюджетів, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Скопюк. Також учасники засідання висловили пропозиції щодо резервів збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів. Директор районного центру зайнятості Олександр Ребрук повідомив, що у районі прослідковується тенденція зміни правових відносин між роботодавцями і працівниками: укладання цивільно-правових угод взамін трудового договору, що значно знизить рівень соціальної захищеності працівників, а також у перспективі спричинить зменшення надходжень до бюджету.25 березня 2014

Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт пропонує журналістам разом вибудувати відповідальну інформаційну політику в умовах зовнішньої загрози

Поділитися думками, напрацювати спільне бачення щодо нинішньої ситуації в Україні та поміркувати над методами протидії антиукраїнській інформаційній пропаганді, яку веде Російська Федерація — такими були основні цілі зустрічі голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта з головними редакторами обласних, районних, міських друкованих, електронних засобів масової інформації, а також власкорами всеукраїнських видань.

Як повідомив голова облдержадміністрації, головна тема сьогоднішньої розмови - інформаційна політика в умовах зовнішньої загрози. “Ми усі бачимо, як ведеться жорстка інформаційна війна щодо України, на формування негативного іміджу нашої держави кинуті сили найпотужніших російських ЗМІ. Рівноцінно відповідати на таку масовану атаку відвертої брехні ми не можемо”, - зазначив Григорій Пустовіт.

“На жаль, це сьогодні реальність і, відверто кажучи, на теренах України, та і навіть Волині, вже є певні результати. З огляду на це, нам потрібно спільно напрацювати такі методи роботи, спільну політику, спрямовану на створення українського героїчного образу, щоб вселити у людей віру та оптимізм.

«Ні в якому разі мова не йде про тиск чи вказівки влади, я найменше хотів би такого сприйняття. Лише обмін думок, виважена позиція, влучне слово, об'єктивність та відкритість думок”, - підкреслив голова облдержадміністрації.

“Адже не потрібно сіяти панічні настрої серед людей, ніби то влада неефективна, не керує країною, областю”, - акцентував він.

“Ви - четверта влада в Україні. Ви - найдинамічніша, найактивніша, і чи не найвпливовіша гілка влади в державі, громадяни довіряють слову з газети, з екрану телевізора, з радіо, з інтернет-шпальт. То кому ж як не ЗМІ в силі вселити в людей оптимізм, віру в свою країну, дати їм можливість об'єктивно дивитися на події”,- наголосив Григорій Пустовіт.

Серед озвучених пропозицій - презентація засад законодавства інформаційної безпеки, формування позитивного іміджу Західної України через спіправцю з журналістами східних регіонів нашої держави, а також Республік Польщі і Білорусі, відновлення проводового радіо, розробка плану дій влади у складний період та оперативне інформування громадськості тощо.

Крім того, журналісти висловлювали обурення щодо неоперативності кадрових призначень, бездіяльності правоохоронних органів та проведення незаконної люстрації.

Голова облдержадміністрації подякував представникам засобів масової інформації за пропозиції, думки, критику, та запевнив, що подібні зустрічі будуть традиційними.

Прес-служба облдержадміністраціїИНФОРМАЦИЯ

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, які приїхали

з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема, пенсій, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема, з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном „гарячої лінії”:

0800 507 309

Крім того, для отримання допомоги Ви можете звернутися на „гарячу лінію”:

Пенсійного фонду

0800 503 753

Державного центру зайнятості

0800 505 060

730 – з мобільного телефону

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

0800 501 892

Телефон довіри Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

0800 501 383

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації

0332 778 127

 Новини

24 квітня 2014
На Волині завдяки роз’яснювальній роботі з роботодавцями легалізовано 36 найманих працівників

23 квітня 2014
Орендна плата за землю відповідно за законодавства не може бути меншою як 3% від вартості частки(паю).

23 квітня 2014
На Волині анулювали 42 ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями

23 квітня 2014
Підприємець-спрощенець не має права здійснювати ті види діяльності, що не зазначені в його облікових даних

23 квітня 2014
Антикорупційний «Пульс» став в нагоді 19 волинянам

23 квітня 2014
У разі перевищення обсягу доходу платнику єдиного податку необхідно перейти на вищу групу

23 квітня 2014
Про причини зростання цін на ліки та можливі чинники стабілізації цих процесів говорили сьогодні на оперативній нараді голови облдержадміністрації

23 квітня 2014
Річниця Чорнобильської катастрофи

23 квітня 2014
В районі розпочато виплату одноразової грошової допомоги ветеранам війни

21 квітня 2014
В Воскресну ніч голова райдержадміністрації Ольга Лінник вітала вірян в храмі Святого Преображення Господнього.

18 квітня 2014
Вітання жителям району голови райдержадміністрації Ольги Лінник з Великодніми святами

18 квітня 2014
Вітання волинянам голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта з Великодніми святами

17 квітня 2014
Григорій Пустовіт: «Волинь об’єдналася, аби створити кримчанам хороші умови для проживання. Ці люди – у непростій життєвій ситуації, і ми маємо докласти усіх зусиль, щоб їм допомогти»

17 квітня 2014
Участь голови райдержадміністрації Ольга Ліниик у заходах присвячених Великодню


Державні ресурси

Погода

Погода в Україні
 
Розробка та дизайн Веб-студія "Терен"
Супровід - сектор інформаційних технологій апарату
Локачинської райдержадміністрації
© 2013 Локачинська районна державна адміністрація
При передруці матеріалів гіперлінк на www.locadm.gov.ua обов'язковий