Версія для друку
Понеділок, 29 вересня 2014 15:06

Внутрішній контроль

Локачинською  райдержадміністрацією здійснюються заходи щодо забезпечення функціонування системи  внутрішнього контролю в райдержадміністрації та її структурних підрозділах.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 13 грудня 2019 року №211  затверджено новий посадовий склад  робочої  групи з вироблення стратегічних напрямів для запровадження системи внутрішнього контролю у Локачинській районній державній адміністрації.

Керівництвом райдержадміністрації внутрішній контроль забезпечується відповідно до розподілу функціональних обов’язків між головою заступником голови, керівником апарату райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 01  липня 2020 року №107.

Організаційні  та процедурні питання діяльності Локачинської районної  державної адміністрації здійснюються відповідно до Регламенту Локачинської районної державної адміністрації, затвердженого  розпорядженням голови  райдержадміністрації від 12.02.2018 №52 (далі – Регламент).

Робота Локачинської райдержадміністрації проводиться за перспективними (річними) та квартальними планами роботи, які затверджуються розпорядженнями голови райдержадміністрації.

Формування планів роботи здійснюється за пропозиціями структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі та погоджуються заступником та керівником апарату райдержадміністрації.

Відповідно до пунктів 13, 14 Регламенту відділом управління персоналом, організаційної роботи та діловодства апарату райдержадміністрації щомісяця здійснюється моніторинг виконання планів роботи, інформування про це голови, заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації та висвітлення  інформації на веб-сайті райдержадміністрації.

Відповідно до плану роботи Локачинської райдержадміністрації на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 26 грудня 2019 року №229, а також квартальних планів роботи райдержадміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 25.03.2020№58, від 30.06.2020 №105,)  (далі – Плани роботи)  передбачено у 2020 році проведення  6 засідань колегії райдержадміністрації та розгляду на цих засіданнях 19 питань. Фактично проведено за 8 місяців 2020 року 3 засідання колегії, на яких розглянуто 9 питань, у тому числі:

-про виконання бюджету району,

-про стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації,

- про стан роботи з персоналом в райдержадміністрації та інші.

На засіданнях колегії райдержадміністрації у 2020 році прийнято 7 рішень колегії райдержадміністрації та 2 протокольні доручення, за результатами розгляду яких  видано 7 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Питання стану організації та функціонування системи внутрішнього контролю в районній державній адміністрації  було розглянуто, згідно плану роботи, на нараді у голови райдержадміністрації 13 січня 2020 року (протокол наради від 13.01.2020 №1), за результатами розгляду головою райдержадміністрації дано окремі протокольні доручення.

Всього з початку року  в райдержадміністрації проведено 7 нарад із запланованих 8. Розглянуто 8 питань, у тому числі: про стан дотримання в райдержадміністрації Закону України «Про запобігання корупції», роботи із зверненнями громадян, підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації та інші.

Відділом управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації  постійно здійснюється контроль за станом використання відпусток працівниками райдержадміністрації,  підготовлено відповідні інформаційні довідки керівництву райдержадміністрації.

В райдержадміністрації здійснюється моніторинг своєчасності подання державними службовцями декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування шляхом звірки наявності е-декларацій у єдиному державному реєстрі декларацій. За наслідками голові райдержадміністрації підготовлено  службову записку. Фактів несвоєчасного подання державними службовцями декларацій не було виявлено.

На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації розміщена рубрика «Запобігання проявам корупції». З метою додержання принципів прозорості і відкритості діяльності райдержадміністрації постійно здійснюється поновлення її змісту.

Питання забезпечення належної організації та функціонування системи внутрішнього контролю перебуває на постійному контролі в районній державній адміністрації.

         

 

Переглядів 3813 Останнє редагування П'ятниця, 09 жовтня 2020 15:50