03 грудня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Цивільний захист

  АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
    Локачі  

  tel_doviry

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

  kir

  Середа, 30 травня 2012 08:24

  Структурні підрозділи та апарат райдержадміністрації

  1. Апарат районної державної адміністрації - , т. 2-13-06

  Відділ управління персоналом, організаційної роботи та діловодства - Паламарчук Людмила Василівна, т. 2-14-61

  Основні завдання відділу: Здійснює організаційне забезпечення та проводить перевірки виконання на території району Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади. 
  Проводить за дорученням голови районної державної адміністрації перевірки діяльності управлінь та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконавчих органів рад з питань, що належать до компетенції відділу, вивчає і узагальнює досвід роботи цих органів, надає їм необхідну допомогу в межах і порядку, встановлених законодавством.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців - Новосад Валентин Леонідович т. 2-14-42

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є ведення обліку операцій, пов’язаних із змінами бази даних реєстру, в порядку та за формою, що встановлені розпорядником реєстру, проведення перевірки зміни персональних даних виборця, зазначених в заяві, надання на письмову вимогу виборця інформацію про його персональні дані, внесені до реєстру

  Відділ фінансово-господарського забезпечення та інформаційної політики - Завадська Галина Василівна, т. 2-15-62

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є організація бухгалтерського обліку, господарсько-фінансової діяльності та контролю за дотриманням правил його ведення, здійснення методологічного керівництва бухгалтерським обліком і звітністю.

  Головний спеціаліст юридичної роботи та запобігання корупції -  Хом'як Тарас Володимирович, т.2-14-61

  Основні завдання: : основними завданнями головного спеціаліста юридичної роботи та запобігання корупції є: організація правової роботи, спрямована на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативних документів керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань та функціональних обов'язків, здійснення пропаганди чинного законодавства, та є уповноваженою посадовою особою з питань запобігання корупції в райдержадміністрації.

  2. Структурні підрозділи райдержадміністрації

  Управління соціального захисту населення - Турелик Оксана Михайлівна, т. 2-12-96

  Основні завдання управління: Основними завданнями управління є забезпечення у межах своїх повноважень дотримання законодавства про працю, охорону праці, зайнятість, загальнообов'язкове державне соціальне страхування, пенсійне забезпечення, соціальний захист населення, удосконалення форм і засад соціального партнерства, організація співробітництва місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з профспілками та організаціями роботодавців. У межах своєї компетенції бере участь у здійсненні комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також громадян похилого віку та сприяння всебічному розвитку соціального обслуговування за місцем їх проживання. Забезпечення працевлаштування інвалідів, сприяння здобуттю ними освіти і кваліфікації на рівні, що відповідає їхнім здібностям і можливостям. Сприяння органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку відповідної території.

  Відділ фінансів - Попович Валентина Григорівна,  факс т. 2-11-87

  Основні завдання управління: Основними завданнями управління є підготовка проекту і організація виконання бюджету, реалізація державної фінансової, бюджетної та податкової політики на території району, підготовка пропозицій щодо концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах економіки району, фінансового забезпечення державних гарантій по соціальному захисту населення, розробка пропозицій по удосконаленню діючих форм фінансових взаємовідносин держави з підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності, методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат, забезпечення дотримання законодавства у фінансовій сфері на території району.

   Архівний відділ - Ящук Вікторія Юріївна, т. 2-13-66

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є реалізація державної політики в галузі архівної справи, здійснення управління архівною справою на території району. Координація діяльності державних органів, підприємств, установ, організацій з питань архівної справи і діловодства. Забезпечення поповнення Національного архівного фонду документами місцевого походження, їх державної реєстрації, обліку, зберігання та використання їх інформації.

  Відділ житлово- комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілляПилипчук Федір Володимирович, т. 2-14-06

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділ є забезпечення реалізації державної політики на відповідній території району у галузях містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, енергозбереження та енергетики, інфраструктури та туризму, інвестицій та економічного розвитку.

  Сектор освіти - Комар Олексій Сергійович, факс т. 3-00-63

  Основні завдання відділу: Основними завданнями відділу є реалізація державної програми в галузі освіти з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища району, створення умов для реалізації гарантованого Конституцією України права громадян на отримання повної загальної середньої освіти, здійснення управління навчальними закладами, що знаходяться в межах відповідної території і належать до сфери управління державної адміністрації та координація роботи цих навчальних закладів.
  Розробка та організація виконання програм економічного і соціального розвитку району з питань молоді та спорту, координація роботи з питань молодіжної політики та кооперування коштів місцевих бюджетів, а також громадських об'єднань, підприємств, установ і організацій, за їх згодою, на здійснення молодіжних заходів. Підготовка інформаційно-аналітичних, статистичних матеріалів, організація проведення досліджень становища дітей та молоді і ролі жінок у політичному, економічному, культурному і соціальному житті суспільства, демографічного розвитку району. Організація оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей та молоді. Забезпечення підготовки та проведення спортивних заходів , навчально-тренувальних зборів, заходів щодо участі спортсменів у спортивних змаганнях різних рівнів. Забезпечення фізичного виховання і фізкультурно-оздоровчої діяльності у навчально-виховній ,виробничій та соціально-побутовій сфері на принципах пріоритету оздоровчої спрямованості, використання сучасних засобів і форм розвитку фізичної культури населення.

  Сектор – центр надання адміністративних послуг та державної реєстрації - Мощук Лариса Петрівна,  т. 2-12-33

  Основні завдання сектору: організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  - спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
  - забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
  - забезпечення надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

   Служба у справах дітей - Засадко Юлія Дмитрівна, т. 2-13-98

  Основні завдання служби: Основними завданнями служби є реалізація на території району державної політики з питань соціального захисту неповнолітніх і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніх. Підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, організація дослідження стану соціального захисту неповнолітніх, запобігання бездоглядності та профілактика правопорушень серед них.

  Сектор культури, молоді та спорту  - Дудік Руслан Костянтинович, т. 2-12-52

   Основні завдання сектору: Основними завданнями відділу є реалізація державної політики в галузі культури у відповідності до "Основ законодавства України в галузі культури", управління на території району закладами, установами і організаціями культури, що належать до комунальної власності, координації діяльності таких же закладів, що не належать до комунальної власності. Здійснення в установленому порядку та існуючої системи в галузі культури кадрової політики, пов'язаної із розстановкою, навчанням і раціональним використанням кадрового потенціалу в інтересах реалізації державної політики в галузі культури в районі.

  Сектор  з питань оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами - Волик Олександр Павлович, т. 2-12-61

  Основні завдання сектора: основним завданням сектору є забезпечення реалізації, у межах законодавства, державної політики у сфері цивільного захисту.

  Переглядів 9359 Останнє редагування Вівторок, 14 липня 2020 11:15
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua