04 грудня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Звернення громадян
  Регуляторна політика
  Порядок реєстрації
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Державний реєстр виборців
 • Відділ статистики інформує
 • Соціальний захист населення
 • Оголошення
 • Фінансовий контроль
 • Громадська рада при РДА
 • Правова допомога
 • Децентралізація влади
 • РДА звітує
 • Центр надання адмін послуг
 • Локачинська селищна рада
 • Позитивний досвід роботи
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Енергоефективність
 • Оренда держмайна
 • Вакансії державної служби
 • Робота спостережної комісії РДА
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Оборонно-мобілізаційна робота
 • Цивільний захист

  АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31      
    Локачі  

  tel_doviry

  evroatlantik

  evrodayg

  kir

  kir

  П'ятниця, 09 листопада 2012 09:46

  Державний реєстр виборців

  ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ АПАРАТУ ЛОКАЧИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ 


  Начальник відділу: Новосад Валентин Леонідович

  Головний спеціаліст відділу: Тимчук Олена Володимирівна

  Адреса відділу: 45500, смт Локачі, вул. Миру, 37, 4 поверх, каб. 52

  тел. (03374) 2 14 42 факс (03374) 2 14 42

  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


  Станом на 01.08.2020  в Локачинському районі  16658 виборців 


  Веб-сторінка Вiддiлу адмiнiстрування Державного реєстру виборців Волиньскої облдержадміністрації


  Графік прийому


  Звіт про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців в липні 2020 року


  Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Локачинської районної державної адміністрації


  Посадова інструкція начальника відділу

  Посадова інструкція головного спеціаліста відділу

   

  Форми заяв для уточнення персональних даних у Реєстрі   Завантажити
  Перелік адміністративних послуг відділу   Завантажити

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Локачинської районної державної адміністрації створений відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців” розпорядженням голови райдержадміністрації від 9 жовтня 2007 року №287. Згідно із штатним розписом чисельність працівників відділу визначена у кількості 3 штатних одиниці.

  Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Локачинської райдержадміністрації є:

  - ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району;

  - складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, селищних, сільських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

  Форма ведення Державного реєстру виборців.

  Ведення Реєстру буде здійснюватись в електронній формі як банк даних з єдиною базою даних, яка містить персональні дані всіх виборців України.

  В базі даних Реєстру буде зберігатися наступна інформація про виборця:

  1. Ідентифікаційні персональні дані;
  2. Персональні дані, що визначають місце та умови голосування виборця;
  3. Службові персональні дані.

  Відповідно до ст. 10 Закону "Про Державний реєстр виборців", кожен виборець має право:

  - подавати свої персональні дані до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців;

  - знати про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців;

  - знати про використання своїх персональних даних, зокрема, кому і на яких підставах була надана інформація про нього;

  - одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відділу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців;

  - звертатися у порядку, встановленому законом, до відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запис, про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;

  - оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців;

  - захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення при веденні Державного реєстру виборців.

  Виборець надає відділу ведення Державного реєстру виборців достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

  ______________________________________________________________________________

  У липні цього року вступили в силу нові зміни у виборчому законодавстві, що стосується реалізації конституційного права внутрішньо переміщених осіб, трудових мігрантів, тих, хто не має реєстрації, але постійно проживає на певній території.

  Отже, що передбачають законодавчі зміни та рішення ЦВК і які права отримують люди без реєстрації або ті, хто фактично мешкає за відмінною від «прописки» адресою?

  Одне з нововведень стосується способу подання заяви до Державного реєстру виборців: її можна заповнити в електронному вигляді на сайті. Також можна подати особисто у паперовому вигляді за наявності паспорту чи ID картки, або доручити цю справу третій особі через довіреність.

  Під час подання заяви в паперовій формі до органу ведення Реєстру виборець пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки або картки чи тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).
  У випадку, якщо громадянин обере зміну адреси через віртуальний Кабінет виборця на сайті Держреєстру drv.gov.ua для ідентифікації особистості йому знадобиться електронний підпис. Це може бути як ключ, виданий державними органами, так і MobileID чи ключ Приватбанку тощо.

  На розгляд держава відводить 15 діб, але зараз процедура займає від кількох годин до двох-трьох днів. З практики минулих виборів, охочі проголосувати відкладали подачу документів на останні дні, і через великий наплив людей не всі встигли подати заяви. Тому ми наголошуємо: ліпше подбати про реалізацію свої прав заздалегідь.

   Також внесеними змінами передбачено, що заява виборця, виборчу адресу якого не визначено відповідно до частини третьої статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців", подається не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу виборів або процесу референдуму, що проводяться на території, в межах якої виборець просить визначити його виборчу адресу. У разі якщо на відповідній території одночасно проводяться декілька виборів (референдум), така заява може бути подана не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу тих виборів (референдуму), голосування на яких проводиться раніше, ніж голосування на інших виборах, що відбуваються одночасно. Виборчий процес розпочинається за 50 днів до дня виборів — 5 вересня 2020 року. Кінцева дата зміни виборчої адреси – 10 вересня 2020 року (для голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року).

  До речі, слід врахувати, що змінювати виборчу адресу можна не частіше ніж раз на рік.  А починати процес варто після перевірки, чи включена людина до Реєстру виборців взагалі. Бо відсутність громадянина в списках виборців – одна з причин відмови у зміні адреси. Серед інших причин, які можуть стати на заваді – хибні дані, недотримання термінів подачі заяви і зміни, що були внесені менш як за рік. Якщо ж у заяві виявлять дрібні неточності, її можна доопрацювати і подати з уточненими даними.

  ______________________________________________________________________________________

  Порядок уточнення персональних даних Державного реєстру виборців.

  Шановні жителі Локачинського району!

  Для перевірки та уточнення персональних даних у списках виборців Вам необхідно звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Локачинської районної державної адміністрації за адресою: смт Локачі, вул.Миру, 37 (4 поверх, каб. 52).

  ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ

   ***********************************************************************************

  З метою реалізації конституційних виборчих прав громадян інформуємо про те, що з 01.07.2020 року набрали чинності окремі інноваційні зміни у виборчому законодавстві, які передбачають підвищення прозорості та відкритості Державного реєстру виборців (далі – Реєстр) для виборців, політичних партій та інших суб’єктів виборчого процесу.

  Зокрема, відповідно до підпункту 3 пункту 3 розділу ХХХХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Виборчого кодексу України (далі – Кодекс) внесено деякі зміни до Закону України «Про Державний реєстр виборців» (далі – Закон):

   - розпорядник Реєстру (ЦВК) забезпечує взаємодію виборців з Реєстром шляхом запровадження в мережі Інтернет електронних сервісів (частина четверта статті 10 Закону);

   - відтепер у виборців є можливість подання заяви щодо включення до Реєстру, зміни виборчої адреси, зміни персональних даних, внесення змін до відомостей про постійну нездатність пересуватися самостійно в електронному вигляді (через мережу Інтернет) з використанням електронного підпису (статті 8, 19, 20 Закону);

   - запроваджуються звернення виборця щодо неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи. У разі виявлення виборцем невключення або неправомірного включення до Реєстру іншої особи, недостовірних відомостей Реєстру стосовно іншої особи, він може подати заяву до органу ведення Реєстру особисто або в електронному вигляді з використанням електронного підпису (стаття 201 Закону);

   - запит виборця можна відтепер подати до будь-якого органу ведення Реєстру. Водночас виборець може подати тільки два види запитів:

   1) щодо змісту своїх персональних даних у Реєстрі;

   2) прізвищ, імен, по батькові, дати народження всіх виборців, внесених до Реєстру за його власною виборчою адресою. Подання запитів за назвою села, селища, міста, району в місті, іноземної країни про кількість виборців у зазначеному селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні тепер не передбачено Законом, оскільки з 01.08.2020 розширяється перелік загальнодоступних відомостей на сайті Державного реєстру виборців у розділах «Статистичні дані/Кількість виборців». Також можливо подати такий запит виборця в електронному вигляді з використанням його електронного підпису та вказанням адреси власної електронної пошти (стаття 21 Закону);

   2 - визначається новий порядок здійснення політичними партіями публічного контролю за веденням Реєстру. Так, замість щорічного надання політичним партіям електронної копії бази даних Реєстру на захищених носіях передбачається надання цим партіям під час виборчого процесу доступу в режимі читання до відомостей про виборців Реєстру відповідно до пунктів 1-4 частини першої статті 6 та частини першої статті 7 Закону в установленому розпорядником Реєстру порядку (стаття 24 Закону);

   - відтепер щомісяця на офіційному вебсайті ЦВК розміщується кількість виборців у межах областей, районів, міст, селищ і сіл, а також кількість виборців, які за своїми виборчими адресами віднесені до відповідних виборчих дільниць (стаття 30 Закону).

   З цією метою внесено відповідні зміни до нормативних актів ЦВК. Зокрема, постановою ЦВК від 25 червня 2020 року № 121 затверджено Порядок надсилання виборцем заяв, запитів, передбачених статтями 19 – 21 Закону України «Про Державний реєстр виборців», із використанням мережі Інтернет (далі – Порядок, звернення, електронна копія додається). Згідно з Порядком з 1 липня 2020 року виборці мають можливість надіслати до органу ведення Реєстру з використанням мережі Інтернет такі звернення:

  1) заява особи щодо свого включення до Реєстру;

  2) заява виборця щодо зміни його персональних даних у Реєстрі;

  3) заява виборця щодо неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи;

  4) запит виборця щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, передбачених частиною першою статті 6, частиною першою статті 7 Закону; запит виборця щодо прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження всіх виборців, внесених до Реєстру за його власною виборчою адресою (крім виборчих адрес, визначених згідно з частинами третьою – п’ятою статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців»). Звернення в електронній формі створюються шляхом заповнення виборцем форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті ЦВК (www.drv.gov.ua, розділ «Кабінет виборця» або www.cvk.gov.ua, розділ «Перевір себе у Реєстрі»).

  Для того, щоб подати звернення виборець має перейти у розділ «Заяви, запити» Кабінету виборця та ідентифікуватися за допомогою електронного підпису, після чого слід вказати в наступній формі адресу актуальної електронної пошти, місце народження та дати згоду на обробку своїх персональних даних та натиснути на «Зберегти ідентифікаційні дані». Потім слід обрати відповідне звернення, натиснути «Вибір» і заповнити відповідну форму шляхом обрання даних зі спливаючого списку, додати до заяви копії підтверджуючих документів, та натиснути «Подати заяву/запит», підписавши це звернення електронним підписом. Копія (копії) документа (документів) додається (додаються) до заяви в електронній формі у вигляді файлу (файлів) у форматі JPEG (*.jpg) або PDF (*.pdf), загальний розмір якого (яких) не повинен перевищувати 5 мегабайтів (кожного файла окремо – не більше 2 мегабайтів).

  Про подання звернення в електронній формі на вказану виборцем адресу електронної пошти надсилається відповідне повідомлення. 3 Виборець для визначення йому органом ведення Реєстру виборчої адреси за місцем фактичного проживання може звернутися з відповідною заявою у міжвиборчий період та в перші 5 днів відповідного виборчого процесу до органу ведення Реєстру відповідного району, міста обласного значення, до якого відноситься місце фактичного проживання виборця.

   У разі якщо на відповідній території одночасно проводяться декілька виборів, таку заяву може бути подано не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу тих виборів, голосування на яких проводиться раніше, ніж голосування на інших виборах, що відбуваються одночасно.

  Виборець, якому за його мотивованою заявою органом ведення Реєстру буде визначено іншу виборчу адресу, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання, може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до Реєстру останньої зміни його виборчої адреси.

  Таким чином, з 01.07.2020 виборці можуть подавати такі запити і заяви дистанційно в електронній формі з використанням електронного підпису (спочатку для ідентифікації особи, а потім для підписання звернення) на сайті Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua у розділі «Кабінет виборця»:

  1. Звернення щодо включення до Реєстру.
  2. Звернення про внесення змін до ідентифікаційних персональних даних.
  3. Звернення щодо зміни виборчої адреси.
  4. Звернення про внесення змін до відомостей про постійну нездатність пересуватися самостійно.
  5. Звернення щодо неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи.
  6. Запит щодо змісту персональних даних.
  7. Запит щодо виборців за власною виборчою адресою. У розділі «Заяви, запити» виборець може подати звернення/запити до органів ведення Реєстру в електронній формі у разі наявності у нього електронного підпису, який за 5 хвилин можна безоплатно виготовити у більшості великих банків (особисто або в мережі Інтернет за допомогою електронних банкінгів, зокрема Приватбанку, послідовно перейшовши у розділи «Приват24/Вхід/Усі послуги/Бізнес/Електронний цифровий підпис/Завантажити сертифікат»). З відомостями щодо кількості звернень виборців через мережу Інтернет та особисто у приміщенні органу ведення Реєстру можна ознайомитися на сайті www.drv.gov.ua у розділі «Статистичні дані/Електронні сервіси».

  Водночас перевірити своє включення до Реєстру виборці можуть уже зараз і без жодних електронних підписів, лише маючи актуальну адресу електронної пошти. Це можна зробити на сайті www.drv.gov.ua у розділі «Кабінет виборця/ Перевірка включення», вказавши свої прізвище, ім’я та по батькові (згідно з даними паспорта), електрону пошту, виборчу адресу та надавши згоду на обробку персональних даних. Після натискання «Перевірити вказані дані» протягом 5 – 10 хвилин на вказану адресу електронної пошти надійде відповідне повідомлення. Крім цього, у розділі «Пошук дільниці» виборець може здійснити пошук виборчої  дільниці за адресою або на мапі, а в розділі «Мої вибори» – побачити всі виборчі кампанії, у яких може взяти участь.

  ______________________________________________________________

   

  Переглядів 11917 Останнє редагування Четвер, 03 вересня 2020 08:56
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Локачинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Локачинській райдержадміністрації.
  Адреса: 45500, смт. Локачі, вул. Миру, 37, ф. 21372., т.21439, E-mail: post@locadm.gov.ua
  © 2014 locadm.gov.ua